معرفی ما

در صورت تمایل جهت مشاوره و سفارش طراحی سایت در قم از راه های زیر میتوانید استفاده نمایید :
نمونه کارها

اطلاعات تماس

  • استان قم
  • 09127495424
  • mohsenkavarij@gmail.com
  • هفت روز هفته 24 ساعته

وب سایت دکتر مهاجرنیا

وب سایت دکتر مهاجرنیا

پروژه

فروشگاه اینترنتی

مشتری

دکتر مهاجرنیا

مدت زمان

نامشخص

تاریخ

خرداد 1398

فروشگاه اینترنتی محصولات کنکور زبان ارشد وزارت بهداشت با امکانات مناسب یک فروشگاه به همراه قابلیت هایی نظیر : اسلایدر ، تماس با ما ، درباره ما ، خرید محصول ، نمایش کارنامه های و نتایج برتر ، دانلو نمونه سوالات و …. می باشد . تخصص ما طراحی سایت در قم  می باشد.

زبان ارشد وزارت بهداشت از جمله دروس مهم در کنکور می باشد که با افزایش ضریب زبان از 2 به 3 اهمیت این درس در قبولی دانشگاه های دولتی و کسب رتبه برتر، بسیار حیاتی شده است. بدون شک کسب درصد بالاتر زبان امسال سرنوشت ساز خواهد بود. لذا در کنکور پیش رو این یک موضوع جدی و یکی از دغدغه های داوطلبان آزمون ارشد وزارت بهداشت خواهد بود، و قطعا عدم کسب درصد مناسب می‌تواند کل نتایج و تلاش داوطلب را با شکست مواجه کند. یکی از مطمئن ترین شیوهای انتخاب منابع زبان ارشد وزرات بهداشت، مشورت با رتبه های برتری هست که توانسته اند در درس زبان، درصد بالای 85 را کسب نمایند. گروه زبان ارشد و دکتری (دکتر مهاجرنیا) به گواه همه دانشجویان و داوطلبان و مستندات ذیل و به دور از کوچکترین تبلیغی، هر ساله بالاترین درصد های زبان را به خود اختصاص داده است. همچنین کتاب تالیف شده توسط دکتر مهاجرنیا نیز از منابع اصلی ازمون دکترا میباشد و به عنوان بهترین کتاب زبان ارشد وزارت بهداشت در سطح کشور مطرح می باشد.

معرفی جناب دکتر

رتبه سوم آزمون ورودی دکتری رشته آموزش زبان انگلیسی و رتبه اول فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی می باشند. ایشان همچنین فارغ التحصیل برگزیده رشته پرستاری از دانشگاه علوم پزشکی تهران بوده، و پس از اتمام دوره تحصیلات عالی، مشغول به تدریس در دانشگاهها و مراکز مطرح ایران گردیده اند. زبان ارشد وزارت بهداشت جزو فیلد های تخصصی دکتر مهاجرنیا می باشد و هر سال تقریبا تمامی درصد های بالای 90 در درس زبان ارشد وزارت بهداشت جزو شاگردان ایشان هستند🌺

زبان-ارشد-وزارت-بهداشت-دکتر-مهاجرنیا

رتبه بندی سئو ارگانیک سایت شما تأثیر قطعی در خط مشی اصلی شما دارد