طراحی کارت ویزیت در قم

راهنمایی طراحی کارت ویزیت در قم

این ابزارهای تجاری متعدد بسیاری از نیازهای اساسی حرفه ای را برآورده می کند: تبلیغات ، شناخت نام تجاری ، دعوت به اقدام و البته اطلاعات تماس. این تابلوهای تبلیغاتی به اندازه جیبی وقتی درست طراحی شوند ، می توانند تأثیر ماندگاری از خود برجای بگذارند و مشتریان مادام العمر را از عبور غریبه ها ایجاد کنند.

کارت ویزیت یک کارت کاغذی کوچک ، چاپ شده و معمولاً به اندازه کارت اعتباری است که حاوی اطلاعات تجاری شما مانند نام ، اطلاعات تماس و لوگوی برند است. طراحی کارت ویزیت شما بخش مهمی از نام تجاری شما است و باید به عنوان امتداد بصری طراحی برند شما عمل کند. اگر در شهر قم زندگی می کنید و به دنبال مکانی مطمئن برای طراحی کارت ویزیت در قم هستید قم سایت می تواند برای شما بهترین انتخاب باشد.

راهنمای سفارش کارت ویزیت در قم

در این راهنما ، ما هر آن چه که باید در مورد طراحی کارت ویزیت بدانید را مرور می کنیم تا بتوانید دقیقاً آن چه را که می خواهید به طراح خود بگویید. کارت های ویزیت باید بیش از هر چیز شخصی باشند ، بنابراین این راهنما توضیح می دهد که گزینه های شما برای کارت که نشانی از شماست چیست.

اما قبل از این که وارد 8 مرحله طراحی کارت ویزیت شویم ، بیایید کمی در مورد آن چه قبل از شروع به آن نیاز دارید صحبت کنیم.
قبل از این که شروع کنی…

این که آیا شما یک فریلنسر فردی هستید ، موسس یک استارتاپ جوان یا بخشی از یک شرکت تأسیس شده ، قبل از این که به کارت ویزیت فکر کنید ، باید دو جزء مهم طراحی را نهایی کنید:

  • لوگوی تمام شده
  • طرح رنگ برند

لوگوها و طرح های رنگی دو انتخاب بصری مهم برای نام تجاری هستند. این عناصر نه تنها نقش مهمی در ایجاد کارت ویزیت شما ایفا می کنند ، بلکه بر سایر زمینه ها مانند طرح و هویت نیز تأثیر می گذارند. برای طراحی کارت ویزیت در قم می توانید روی تیم متخصص قم سایت حساب کنید.

خودت را بشناس

یک فعالیت مقدماتی دیگر وجود دارد که باعث می شود بقیه مراحل طراحی کارت ویزیت هموارتر اجرا شود. شما باید بدانید که می خواهید با چه چیزی ارتباط برقرار کنید. شما به عنوان یک فرد یا شغل چه نوع برندی هستید؟ می خواهید کارت ویزیت شما نه تنها با کلمات ، بلکه با طرح چه چیزی بگوید؟

این نیز موضوعی است که ارزش بحث خود را دارد ، بنابراین اگر می خواهید عمیق تر وارد شوید ، در این جا لیستی کوتاه از سوالات وجود دارد که باید از خود برای تعیین هویت برند شخصی خود بپرسید. چند دقیقه تأمل در مورد نام تجاری شخصی شما به برخی از سوالات طراحی کارت ویزیت کمک می کند ، به ویژه در مورد نمایش شخصیت شما.

نحوه طراحی کارت ویزیت در قم در 8 مرحله

هنگامی که لوگو ، طرح رنگ برند و ایده خوبی از آن چه می خواهید کارت شما در مورد شما بگوید را آماده کنید ، آماده شروع هستید. فقط 8 مرحله زیر را دنبال کنید تا تعیین کنید که کدام طرح کارت ویزیت برای شما بهتر عمل می کند.

1. شکل خود را انتخاب کنید

اگر قبلاً در مورد کارت ویزیت سنتی مستطیل شکل تصمیم گرفته اید ، می توانید به مرحله دوم بروید. اگر می خواهید در مورد همه گزینه های خود ، حتی استراتژی های خارج از جعبه اطلاعات کسب کنید ، به خواندن ادامه دهید.با پیشرفت تکنیک های چاپ و مقرون به صرفه بودن ، متخصصان فضای بیشتری برای کشف اشکال جایگزین دارند. تکنیک چاپ برش قالب به شما امکان می دهد هر شکلی که می خواهید برش دهید و همچنان به صورت عمده چاپ کنید.در انتهای محافظه کارانه طیف ، شما می توانید به سادگی گوشه هایی را برای یک کارت ویزیت دوستانه تر گرد کنید.برای طراحی کارت ویزیت در قم با طرح و نقش دلخواهتان قم سایت در خدمت شماست.

طراحی کارت ویزیت در قم (2)

اما اگر واقعاً می خواهید بازیگوش یا برجسته باشید ، می توانید تقریباً از هر شکلی استفاده کنید: طرحی از حیوانات ، طرح کلی محصولات شما یا شکل کاملاً اصلی.

طراحی کارت ویزیت در قم (3)

استفاده یا عدم استفاده از اشکال خلاقانه به تصویری که می خواهید منتقل کنید بستگی دارد. اشکال خاص باعث می شود شما بیشتر سرگرم کننده به نظر برسید و به شما در ایجاد تأثیر کمک می کند ، اما می تواند بر صنایع رسمی تر تأثیر منفی بگذارد. همچنین باید تدارکات را نیز در نظر بگیرید ، مانند نحوه قرارگیری کارت در کیف پول.

طراحی کارت ویزیت در قم (4)

ممکن است بخواهید پس از نهایی شدن طرح خود در مرحله 6 ، گزینه برش قالب را مجدداً مرور کنید. به عنوان مثال ، برخی از شرکت ها مانند STIR بالا دوست دارند قسمت های برش خورده لوگوی خود را تغییر دهند. برای طراحی کارت ویزیت در قم با طرح های خاص به قم سایت مراجعه کنید.

2. اندازه خود را انتخاب کنید

تصمیم بعدی شما اندازه کارت است. این بیشتر به استاندارد کشور بستگی دارد ، بنابراین این مکان خوبی برای شروع است. حتی اگر قصد دارید برجسته شوید ، باید بدانید که دیگران برای مخالفت با آن چه می کنند.
صرف نظر از اندازه ، همیشه باید سه عامل را هنگام طراحی در نظر بگیرید:
ناحیه فاصله: خارجی ترین قسمت کارت به احتمال زیاد برداشته می شود.
خط تریم: خط هدف برش کارت ها.
خط ایمنی: هر چیزی خارج از این خط در معرض اشتباهات برش است. اجازه ندهید عناصر ضروری مانند متن یا آرم خارج از این خط قرار گیرند.
به راهنمای زیر نگاه کنید تا اندازه مناسب کارت ویزیت را هنگام در نظر گرفتن فاصله ، تریم و خطوط ایمنی پیدا کنید.

طراحی کارت ویزیت در قم (1)

در حالی که این ناحیه ها بسته به اندازه و چاپگر متفاوت است ، یک گزینه مطمئن این است که خط تریم را روی لبه 0.125 اینچ (3 میلی متر) از لبه تنظیم کنید. از آن جا ، خط ایمنی را روی 0.125 اینچ (3 میلی متر) از خط تریم تنظیم کنید. این مجموع 0.250 اینچ (6 میلی متر) از لبه ناحیه خونریزی تا داخل ناحیه ایمنی است. برای طراحی کارت ویزیت در قم به صورت اصولی و درست می توانید به قم سایت اعتماد کنید.

3. لوگو و سایر گرافیک های خود را اضافه کنید

اکنون ما ترسیم عناصر بصری طراحی کارت ویزیت شما ، در درجه اول لوگو را شروع می کنیم. لوگوی شما باید در کارت ویزیت شما نقش اصلی را ایفا کند ، اگرچه سایر شکوفایی ها و گرافیک های ثانویه نیز گاهی مفید خواهند بود.شرکت طراحان گستر قم سایت علاوه بر طراحی کارت ویزیت در قم نیز طراحی لوگو در قم را نیز انجام می دهد.

قیمت کارت ویزیت در قم (2)

فراموش نکنید که دو طرف در اختیار دارید. یک استراتژی این است که یک طرف کارت ویزیت را منحصراً به لوگو اختصاص دهید ، در حالی که طرف دیگر اطلاعات تماس شخص را نشان می دهد. با این حال ، داشتن لوگو در هر دو طرف خوب است ، بنابراین اغلب اوقات یک لوگوی کوچکتر و خارج از راه با اطلاعات تماس مشاهده می کنید ، مانند Omni در بالا.با این حال ، این تنها یک استراتژی از بسیاری کارهای است که می توانید انجام دهید ، بنابراین تا زمانی که به سلیقه خود راه پیدا نکرده اید ، با لوگو آزمایش کنید.

قیمت کارت ویزیت در قم (3)
ادامه لوگو و سایر گرافیک های خود

در حالی که مینیمالیسم یک انتخاب رایج برای کارت های ویزیت است ، اگر آن فضای خالی برای شما مناسب نیست ، می توانید آن را با گرافیک اضافی پر کنید. در صنعتی مانند پوشاک بچه ها ، Londees می خواهد موضوع جذاب خود را تا آن جا پیش ببرد: آن ها با قرار دادن ابله های گوسفند در سرتاسر ، روی گوسفند خود را گسترش می دهند و برای جلوگیری از شلوغی از پس زمینه محو شده استفاده می کنند (همچنین به استفاده از رنگ آبی ملایم توجه کنید. ، رنگی بازیگوش و بچه پسند). حتی اگر لوگوی شما ساده یا فقط متنی باشد ، هرگونه تصویر مرتبط با آن اهداف مشابهی دارد.

گرافیک های اضافی به خوبی برای نشان دادن هویت نام تجاری شما کار می کنند. بدون بیان صریح آن ، می توانید شخصیت خود یا نام تجاری خود را از طریق تصاویر ، از جمله رنگ ها ، به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید معمولی یا نزدیک به نظر برسید ، یک کارتون زیبا و برخی از رنگ های روشن این کار را انجام می دهد.

یکی دیگر از گرایشهای روزافزون ، ایجاد علاقه و کنجکاوی با گذاشتن کمی رمز و راز است. به طور معمول ، برند ها تصویری بدون کلمه با آدرس اینترنتی در یک طرف و سپس تمام توضیحات لازم (شامل نام تجاری و نام کارمند) در طرف دیگر قرار می دهند.

4. متن لازم را اضافه کنید

آن چه واقعاً کارت ویزیت شما می گوید به شما بستگی دارد. فریلنسرهای کار در خانه ممکن است نیازی به آدرس پستی نداشته باشند ، در حالی که مشاغل مشاوره حضوری به آن نیاز دارند. یا شاید این یک انتخاب استراتژیک باشد ، مانند جلب توجه به دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی چشمگیر شما. نکته این است که افراد مختلف از متن های مختلف روی کارت ویزیت خود سود می برند.
بنابراین قدم بعدی این است که شما تصمیم بگیرید چه چیزی را روی کارت ویزیت خود قرار دهید. در زیر لیستی از برخی از انتخاب های رایج است ، بنابراین می توانید تصمیم بگیرید که کدام را شامل و حذف کنید.

نام : هر کارت نیاز به نام دارد.

نام شرکت : نام دیگری به جز برند های شخصی داده شده است ، در این صورت نام شخصی شما نام شرکت شما است.

عنوان شغلی : برای کارت های سنتی ، عنوان شغل خود را ذکر کنید. این همچنین به دارنده یادآوری می کند که شما کی هستید ، چه کار می کنید و حتی چگونه می توان شما را ملاقات کرد.

شماره تلفن : حتی اگر تلفن روش ارتباطی ترجیحی شما نیست ، برای برخی افراد ذکر شماره تلفن شما مهم است.

ایمیل : کارت اصلی کارت ویزیت ؛ ایمیل یک هنجار جدید برای ارتباطات تجاری غیر ضروری است ، تا حدی به این دلیل که اجازه ارسال اسناد به عنوان پیوست را می دهد.

آدرس وب سایت:شامل آدرس سایت شما یک دعوت غیرتهاجمی برای بازدید است.توجه داشته باشید که اگر سایت ندارید تخصص ما طراحی سایت در قم می باشد.

رسانه های اجتماعی : اگر رسانه های اجتماعی مربوط به حوزه شما هستند یا فقط می خواهید کمی از شخصیت خود را نشان دهید ، پیوندهای رسانه های اجتماعی را وارد کنید مانند آدرس اینستاگرام.

آدرس : برای جلب مشتریان در محل دفتر یا فروشگاه شما ضروری است.

کد QR

اگرچه به اندازه سال های گذشته محبوب نبوده است ، اما یک کد QR هنوز یک میانبر مناسب برای انتقال هرگونه داده ای است که شما می خواهید.

شعار : یک شعار کاملاً اختیاری است ، به هویت برند کمک می کند و کمی شخصیت می افزاید.
به یاد داشته باشید که کارت های ویزیت فقط برای ارائه اطلاعات نیست بلکه به حفظ آن ها نیز کمک می کند. ممکن است افراد از قبل شماره ، آدرس یا نشانی اینترنتی شما را بدانند ، اما در صورت فراموش کردن کارت شما ، آن ها می توانند به کارتی که دارند مراجعه کنند. طراحی کارت ویزیت در قم می تواند به روند و رشد کسب و کار شما کند و به کار شما اعتبار ببخشد.

5. تایپوگرافی خود را انتخاب کنید

قیمت کارت ویزیت در قم (4)

هنگامی که می دانید چه می خواهید بگویید ، می توانید ظاهر آن را انتخاب کنید. در حالی که تایپوگرافی همیشه مهم است ، مخصوصاً مربوط به کارت های ویزیت است زیرا شما باید متن را کاملاً خوانا کنید و فقط یک فضای کوچک برای کار داشته باشید.
بیایید تایپوگرافی را به سه دسته اصلی تقسیم کنیم:

اندازه: برای حفظ خوانایی ، باید تمام متن شما حداقل 8 امتیاز داشته باشد. با این حال ، باید مهمترین عناصر شما (مانند نام شما) برجسته باشند ، بنابراین با خیال راحت اندازه متن را تغییر دهید. همچنین فضای خالی را در نظر بگیرید – شما نباید کارت خود را شلوغ کنید ، بنابراین متن خود را آن قدر کوچک بگذارید که در اطراف هر عنصر فضای کافی برای تنفس وجود داشته باشد.

فونت: ما قبلاً به طور طولانی در مورد فونت ها و نحوه تأثیر آن ها بر هویت نام تجاری شما صحبت کرده ایم .فقط به یاد داشته باشید که یک فونت را انتخاب کنید که نشان دهنده شخصیت مورد نظر شما باشد. یک sans-serif تمیز و مدرن ، یک خط منحصر به فرد و زیبا یا یک فونت سریف کلاسیک و جاودانه؟ در زیر چند نمونه از آن چه که سبک های مختلف فونت به جدول می آورد آورده شده است.

قیمت کارت ویزیت در قم (1)

رنگ: در این جا جایی است که یک طرح رنگ تجاری از قبل مفید است. با حفظ نام تجاری ، رنگ های متنی را انتخاب کنید که با رنگ پس زمینه کارت شما مطابقت داشته باشد ، که باید رنگ مارک نیز باشد. رنگهای مشابه ممکن است در کنار هم زیبا به نظر برسند ، اما خواندن آن ها سخت است ، بنابراین برای خوانایی ، کنتراست را آزمایش کنید.

قانون طلایی تایپوگرافی این است که خوانایی را بر سایر موارد اولویت دهید. مهم نیست چقدر فونت شما هنرمندانه است اگر کسی نتواند آن چه را که می گوید بخواند.

6. اتمام های ویژه را در نظر بگیرید

اکنون که به آخرین مرحله خود رسیده اید ، وقت آن است که چاپگرها را در نظر بگیرید به ویژه از نظر آن چه می توانند ارائه دهند. چاپگرهای خاصی جلوه های ویژه ای را ارائه می دهند که می تواند تا حد زیادی در ایجاد تأثیر ماندگار کمک کند. ببینید آیا هر یک از این “جلوه های ویژه” می تواند به نفع استراتژی طراحی کارت ویزیت شما باشد.قم سایت حتی در چاپخانه در قم و چاپ کارت ویزیت فعال می باشد.

برجسته کاری : این تکنیک نقش برجسته های سه بعدی ایجاد می کند و مناطق خاصی را “بیرون می کشد”. مانند روکش UV نقطه ای ، می توانید از آن برای جلب توجه به جنبه های خاصی از کارت خود ، حتی کلمات استفاده کنید.

نامه نگاری : چاپ کاغذی به جای بالا بردن کاغذ ، کاغذ را هنگام جوهر زدن به پایین فشار می دهد. نتیجه چیزی شبیه حکاکی است ، معمولاً با جوهر مخصوص برای جلب توجه بیشتر. مخصوصاً برای حروف مفید است و به کلمات شما گرانش بالایی می بخشد.

قیمت کارت ویزیت در قم (1)

مهر زنی فویل: اگر می خواهید چیزی درخشان و منعکس کننده مانند فویل قلع باشد ، می توانید فویل را روی تصاویر یا حتی قسمت هایی از تصاویر بکشید. اگر حروف برجسته را به اندازه کافی پررنگ انتخاب کرده اید ، برای تأکید بر متن نیز کار می کند. برای طراحی کارت ویزیت در قم و همچنین چاپ آن قم سایت می تواند برای شما انتخابی مناسب باشد.

7. طراح را انتخاب کنید

اگر واقعاً کارت ویزیت خاص می خواهید ، ایده خوبی است که طراح حرفه ای پیدا کنید که بتواند کارت مناسب را برای شما ایجاد کند.
هنگامی که شخص مناسب را پیدا کردید ، سعی کنید به طور واضح ارتباط دهید که کسب و کار شما چیست و به دنبال چه سبک و فضایی هستید ، بنابراین طراح شما می تواند چشم انداز شما را به واقعیت تبدیل کند.ما برای طراحی کارت ویزیت در قم برای شما بهترین ها را در نظر گرفته ایم.

8. طرح خود را نهایی کنید

با وجود همه عناصر در محل و پیش بینی دقیق انتخاب نهایی رنگ و تکمیل های خاص ، می توانید طرح خود را مجددا ارزیابی کنید تا مطمئن شوید همه چیز به درستی کار می کند.
ابتدا جریان بصری را بررسی کنید: چگونه چشم شما هنگام نگاه کردن به کارت حرکت می کند. اول به چه چیزی توجه می کنید؟ آخر؟ یک جریان بصری خوب باید با لوگو شروع شود ، سپس نام ، و سپس اطلاعات ثانویه ، در صورت وجود هرگونه تصویر ثانویه ، به پایان برسد. شما همیشه می توانید جریان های بصری را با تغییر اندازه و مکان عنصر تغییر داده و بهینه کنید.شما همچنین باید تا جایی که می توانید شلوغی را از بین ببرید. آیا همه اطلاعات لازم است؟ هرچه تعداد عناصر باقیمانده کمتر باشد ، هر کدام تأثیر بیشتری می گذارد.

مجدداً بررسی کنید تا مطمئن شوید در دام مشکلات رایج قرار نگرفته اید. آیا متن خوانا است؟ آیا رنگ ها با هم تضاد دارند؟ آیا عناصری بسیار نزدیک به لبه هستند؟

کارت ویزیت در قم (4)

فراموش نکنید که طراح شما محصول نهایی را برای شما به عنوان یک فایل بردار و یک PDF بر اساس بردار ارسال کند. در صورت نیاز به تغییر اندازه ، می خواهید از تصاویر بردار استفاده کنید و PDF ها تقریباً در هر چاپگری قابل خواندن هستند.

تکنیک های پیشرفته

این هشت مرحله تنها چیزی است که شما برای ایجاد یک کارت ویزیت کاملاً کاربردی نیاز دارید ، اما اگر می خواهید فراتر بروید ، این نکات پیشرفته تر را در نظر بگیرید:با داشتن یک مشاوره کسب و کار در قم می توانید به بهترین شکل یک کارت ویزیت حرفه ای داشته باشید.
با یک ایده هوشمندانه برجسته شوید. اگر صنعت شما به نوعی هوس اجازه می دهد ، می توانید از استراتژی های تجربی بیشتری برای جداسازی خود استفاده کنید.

کارت ویزیت در قم (2)
این می تواند موضوعی مانند کارت های iPhone Saleular یا چیزی پیچیده تر باشد. مثلا:
  • جوهرهای معطر
  • دوبلکس و سه تایی (دو برابر یا سه برابر شدن عرض کارت برای ضخیم شدن آن)
  • استفاده از مواد جایگزین (فلز ، پلاستیک ، لاستیک و غیره)
  • کارت های تا شده
  • کارت های شفاف
کارت ویزیت در قم (3)

ادامه مطلب

این آخرین روندی است که اخیراً شاهد آن هستیم و دلیل خوبی هم دارد. کارهای زیادی می توانید با کارت شفاف انجام دهید ، مانند محدوده آزمایشی خلبان از راه دور.توجه داشته باشید که یکی از شرط های دیجیتال مارکتینگ در قم داشتن یک کارت ویزیت در قم به صورت حرفه ای داشته باشید.

از مرزها دوری کنید. حاشیه ها ممکن است یک انتخاب زیبایی شناختی هوشمندانه برای چارچوب بندی محتوای کارت شما به نظر برسد اما شیوع اشتباهات برش به این معنی است که مرزها بیشتر از آن که فایده داشته باشند آسیب می رسانند. برش کامل هر کارت به صورت عمده تقریباً یک فانتزی است ، و به همین دلیل است که بهتر است با نقاط فاصله و ایمنی طراحی کنید. با حاشیه ، اشتباهات کوچک در برش اغراق آمیز است و کل طرح را پایین می آورد.

در رنگ ها صرفه جویی کنید. اگر با بودجه کار می کنید ، از مواد یا مقدار آن صرف نظر نکنید. فقط با استفاده از یک یا دو رنگ می توانید بخشی از هزینه را کاهش دهید. هرچه رنگ های بیشتری اضافه کنید ، قیمت آن افزایش می یابد و یک طراح هوشمند می داند چگونه یک یا دو رنگ را به همان خوبی جلوه دهد.برای طراحی کارت ویزیت در قم به صورت حرفه ای و هوشمندانه قم سایت آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

غذای آماده: یک نشان مدرن

کارت شما فراتر از اطلاعات تماس شماست این نماینده شما و نام تجاری شما است. به برخی افراد هر روز کارت داده می شود ، بنابراین شما به کارت خود نیاز دارید تا هم برجسته شوید و هم شما را در نور مطلوب نقاشی کند. با طراحی کارت ویزیت خود ، گوشه گیری نکنید. زمان زیادی را صرف طراحی کامل کنید و سپس یک طراح ماهر پیدا کنید تا دید شما را به واقعیت تبدیل کند. برای این که طراحی کارت ویزیت در قم برای شما به صورت خاص و منحصر به فرد باشد تیم قم سایت آماده خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع