16 واقعیت بازاریابی دیجیتال که باید برای فعالیت های موفق بدانید

16 واقعیت بازاریابی دیجیتال که باید برای فعالیت های موفق بدانید

16 واقعیت بازاریابی دیجیتال که باید برای فعالیت های موفق بدانید


واقعیت بازاریابی دیجیتال شماره یک: 63٪ از کل خریداران قبل از خرید محصولات و خدمات آنلاین تحقیق می کنند. به همین دلیل ، بازی بازاریابی آنلاین کسب و کار شما باید درجه یک باشد – در غیر این صورت ، هرگز کسی را مجاب نمی کنید که از شما خرید کند.

بازاریابی آنلاین شامل استراتژی ها و تاکتیک های مختلف است ، بنابراین دانستن اینکه چگونه باید بودجه خود را سرمایه گذاری کنید می تواند چالش برانگیز باشد. برای کمک به شما در برنامه ریزی و راه اندازی مبارزات ، همراه با استراتژی هایی که استفاده خواهید کرد ، توصیه می کنیم آمار کلیدی بازاریابی را مشاهده کنید. اگر در شهر قم زندگی می کنید و به دنبال مکانی مطمئن با قیمت مناسب برای طراحی سایت در قم هستید قم سایت می تواند برای شما بهترین انتخاب باشد.

به همین دلیل ما این لیست از حقایق بازاریابی دیجیتال را جمع آوری کرده ایم تا به شما بینش بیشتری در مورد عملکرد مبارزات خود بدهیم و به شما کمک کنیم تا برای استراتژی بازاریابی خود تصمیم بگیرید. هر آمار تبلیغاتی در این لیست می تواند به شما کمک کند تا بهترین روش های بازاریابی آنلاین خود را در اختیار شما قرار دهد.

برای یادگیری برخی از با ارزش ترین اطلاعات بازاریابی آنلاین موجود ، به ادامه مطلب بروید.

16 آمار بازاریابی بصیرت آمیز

از آن جایی که طی این سال ها بیشتر کسب و کارها تبلیغات دیجیتالی را انتخاب کرده اند ، آن ها یک معدن طلا از داده های بازاریابی آنلاین تولید کرده اند. برای این مقاله ، ما 17 مورد از بصیرترین آمار بازاریابی را در این جا انتخاب کرده ایم و آن ها را در پنج استراتژی تقسیم کرده ایم:

     بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

     تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک (PPC)

     بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

     طراحی وب سایت

     بازاریابی ایمیلی

وقتی از جذاب ترین آمار هر استراتژی می گذریم ، به خواندن ادامه دهید!

بهینه سازی موتور جستجو (SEO)

یکی از با ارزش ترین استراتژی های بازاریابی دیجیتال ، بهینه سازی موتور جستجو (SEO) است که شامل قالب بندی محتوای وب شما برای رتبه بندی در نتایج جستجوی گوگل است. در این جا چند آمار آورده شده است که به شما کمک می کند تا با SEO خود شروع خوبی داشته باشید!

93٪ از کل تجربیات آنلاین با یک موتور جستجو آغاز می شود.

با وجود تعداد زیادی از افراد که از موتورهای جستجو استفاده می کنند ، SEO می تواند مخاطبان زیادی را به خود اختصاص دهد ، و این یک استراتژی بسیار ارزشمند است.برای سئو سایت در قم می توانید روی تیم متخصص قم سایت حساب کنید.

از ماه مه 2021 ، 69٪ از کل ترافیک جستجوی تلفن های هوشمند از طریق Google انجام می شود.

در حالی که می توانید از طریق بیش از یک موتور جستجو به بازار عرضه کنید ، Google باید تمرکز اصلی شما باشد.

95٪ از کل ترافیک جستجو به صفحه اول نتایج جستجوی Google می رود.

رتبه بندی بالا در نتایج جستجو بسیار مهم است. اگر در صفحه یک نباشید ، بازدید زیادی نخواهید کرد!

از ژانویه 2020 ، 96٪ از کل جستجوهای Google چهار کلمه یا بیشتر است.

هنگامی که کلمات کلیدی را در SEO خود هدف قرار می دهید ، سعی کنید کلمات کلیدی طولانی را هدف قرار دهید – یعنی کلمات کلیدی دارای چندین کلمه.

تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک (PPC)

روش دیگر برای تبلیغات از طریق Google استفاده از تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک (PPC) است که در بالای نتایج جستجو ظاهر می شود و کاربران را به سمت صفحاتی که می توانند در آن جا تبدیل کنند هدایت می کند.

در این جا برخی از آمارهای تبلیغاتی PPC آموزنده برای دانستن آورده شده است!

60٪ کاربران نمی توانند تبلیغات جستجوی پولی را جدا از نتایج ارگانیک تشخیص دهند.

این آمار به روشنی نشان می دهد که برچسب جستجوی پرداخت شده باعث نمی شود کاربران از کلیک روی آن منصرف شوند. PPC این توانایی را دارد که به همان اندازه نتایج ارگانیک در رانندگی در ترافیک موثر باشد.

سه تبلیغ برتر پولی در نتایج جستجو 41٪ کل کلیک ها را به خود اختصاص می دهد.

مانند سئو ، شما می خواهید تبلیغات PPC شما در بالاترین سطح ممکن قرار بگیرند. به همین دلیل ، می توانید از حداکثر رتبه تبلیغ خود بهره مند شوید.

تبلیغات جستجوی پولی می تواند آگاهی از برند را تا 80٪ افزایش دهد.

تبلیغات PPC در هدایت تبدیل ها بسیار عالی است. اما حتی وقتی کاربران تغییر کاربری نمی دهند ، ممکن است به دلیل تبلیغات شما بیشتر با برند شما آشنا شوند.

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی

در دنیای امروز ، رسانه های اجتماعی یکی از بهترین نقاط برای یافتن مشتریان جدید آنلاین است. با ارسال محتوای ارگانیک از حساب کسب و کار خود و در همین حال تبلیغات پولی ، می توانید آگاهی از نام تجاری خود را گسترش داده و کاربران را در اینترنت درگیر کنید.

در این جا چهار واقعیت معنادار در شبکه های اجتماعی آورده شده است که باید در ساخت کمپین های خود به خاطر بسپارید!

از هر ده ایرانی شش نفر حداقل از بستر رسانه اجتماعی استفاده می کنند.

اکنون اکثریت قابل توجهی از ایرانی ها از شبکه های اجتماعی استفاده می کنند ، به این معنی که شما می توانید با بازاریابی در آن جا مخاطبان زیادی را جذب کنید.

یک کاربر متوسط ​​28٪ از وقت اینترنت خود را در شبکه های اجتماعی می گذراند.

نه تنها تعداد زیادی از کاربران در شبکه های اجتماعی وجود دارند ، بلکه آن ها زمان زیادی را در آن جا می گذرانند – و آن را به مکانی ایده آل برای تبلیغات شما تبدیل می کنند.

60 درصد کاربران از برند هایی که در شبکه های اجتماعی دنبال می کنند خرید می کنند.

وقتی محتوای جذاب ارسال می کنید و پیروان خود را در شبکه های اجتماعی به دست می آورید ، اغلب منجر به تبدیل بیشتر و درآمد بیشتر می شود. برای رشد کسب و کار قم سایت می تواند به شما در زمینه دیجیتال مارکتینگ در قم کمک کند.

32٪ نوجوانان از اینستاگرام به عنوان شاخص ترین شبکه اجتماعی نام می برند.

می توانید افراد در هر سنی را در شبکه های اجتماعی پیدا کنید ، اما اگر در درجه اول مخاطبان جوان را بازاریابی می کنید ، اینستاگرام بهترین بستر برای استفاده شما خواهد بود.

طراحی وب سایت

بیشترین بازاریابی آنلاین شما در نهایت باعث بازگشت کاربران به وب سایت شما می شود. این بدان معنی است که سایت شما بخشی مهم در بازاریابی شماست و برای این که بتوانید هرگونه تبدیل را انجام دهید ، باید طراحی وب خود را بهینه کنید.

در این جا چند آمار آورده شده است تا به شما اطلاعاتی در مورد توسعه وب ارائه دهد!

94٪ از اولین برداشت های آنلاین از طراحی وب ناشی می شود.

حتی اگر جنبه های دیگر بازاریابی شما عالی باشد ، طراحی وب آن قدر تأثیرگذار است که یک صفحه با طراحی ضعیف می تواند از همه موارد دیگر بیشتر باشد – بنابراین اطمینان حاصل کنید که طراحی وب شما درجه یک است.

74٪ از کاربران به احتمال زیاد به وب سایتی که موبایل پسند باشد بازمی گردند.

سازگاری با موبایل به دلایل زیادی مهم است ، اما یکی از این دلایل این است که یک سایت پاسخگو ترافیک بازگشت بسیار بیشتری ایجاد می کند.

83٪ کاربران انتظار دارند وب سایت هایی که بازدید می کنند در سه ثانیه یا کمتر بارگیری شوند.

با هدف بهینه سازی سرعت بارگذاری صفحه خود. اگر سرعت آن ها بسیار کند باشد ، بسیاری از کاربران دکمه “برگشت” را می زنند و در تبدیل آن ها هر عکس از دست خواهید داد.

بازاریابی ایمیلی

بازاریابی از طریق ایمیل یکی از بهترین استراتژی های موجود است زیرا به شما امکان می دهد برای مخاطبان خود بازاریابی مجدد کنید. می توانید کاربران را وادار کنید تا برای ایمیل های شما در وب سایت خود ثبت نام کنند و سپس برای آن ها خبرنامه یا تخفیف ویژه ارسال کنند.

در اینجا برخی از اطلاعات ارزشمند بازاریابی آنلاین در مورد بازاریابی از طریق ایمیل آورده شده است!

هنگام استفاده از ویدیو می توانید نرخ کلیک ایمیل (CTR) خود را 300٪ افزایش دهید.

درج محتوای ویدئویی در ایمیل های شما باعث جذابیت بیشتر آن ها می شود و امکان تقویت تبدیلات شما را دارد.

کاربران 26٪ بیشتر احتمال دارد ایمیل هایی را که از عناوین شخصی سازی شده استفاده می کنند ، باز کنند.

ایمیل ها ابزار خارق العاده ای برای شخصی سازی هستند. اگر افرادی دارید که هنگام ثبت نام در ایمیل های شما نام و آدرس آن ها را ارسال می کنند ، می توانید ایمیل های خود را تنظیم کنید تا به هر مشترک با نام خود آدرس دهید.

برای رشد کسب و کار خود بهتر است بصیرت خود را در حوزه های بازاریابی دیجیتال افزایش دهید تا بتوانید برند خود را به افراد بیشتری معرفی کنید و با این کار به رونق کسب و کار خود کمک کنید و باعث افزایش درآمد در حوزه کسب و کار خود شوید قم سایت می تواند به شما در حوزه های مختلف از جمله طراحی سایت، سئو سایت و دیجیتال مارکتینگ کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =