5 نوع محتوا برای سئو که به شما کمک می کند تا بازدید شما از سایت بیشتر شود

5 نوع محتوا برای سئو که به شما کمک می کند تا بازدید شما از سایت بیشتر شود

5 نوع محتوا برای سئو که به شما کمک می کند تا بازدید شما از سایت بیشتر شود


تصور کنید اگر می توانید در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشید ، ترافیک واجد شرایط تری را به سایت خود هدایت کنید و اعتماد به نفس و اقتدار کسب و کار خود را با چشم انداز بالا ببرید. به نظر می رسد رویا ، درست است؟

خوب ، با بازاریابی محتوا ، این رویا می تواند به واقعیت تبدیل شود. ایجاد محتوا برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) بهترین راه برای تجربه همه امتیازات ذکر شده در بالا است. اگر در شهر قم زندگی می کنید و به دنبال مکانی مطمئن برای طراحی سایت در قم هستید قم سایت می تواند برای شما انتخاب مناسبی باشد.

پنج نوع محتوا برای سئو وجود دارد که می توانید برای تجربه این مزایا ایجاد کنید ، از جمله:

     پست های وبلاگ

     محتوای طولانی مدت

     فیلم ها

     لیست ها

     راهنماها

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مطالب بهینه شده در جستجوگرها ، به مطالعه ادامه دهید!

  1. پست های وبلاگ

اولین بار در لیست انواع محتوای ما برای سئو ، ارسال وبلاگ است. وقتی به بازاریابی محتوا فکر می کنید ، این قالب معمولاً به ذهن شما خطور می کند. در واقع ، بیش از 600 میلیون وبلاگ در سراسر جهان وجود دارد.

همان طور که از نام آن پیداست ، وبلاگ نویسی شامل اشتراک اطلاعات و دانش از طریق یک وبلاگ است. پست های وبلاگ تمرکز زیادی بر نوشتن دارند ، اما همچنین می توانند شامل تصاویر ، تصاویر GIF و فیلم ها باشند.

وبلاگ نویسی رویکرد عادی تری برای به اشتراک گذاشتن دانش است.

به طور معمول ، شرکت ها با پست های وبلاگ خود لحن مکالمه بیشتری پیدا می کنند ، گویی که با یک دوست یا همکار در مورد یک موضوع صحبت می کنند. این یک روش عالی برای برقراری ارتباط با خوانندگان و “گفتگو” در مورد موضوعات مورد علاقه و مهم آن ها است.

پست های وبلاگ شما می تواند هر تعداد مبحث مربوط به تجارت یا صنعت شما را پوشش دهد. به عنوان مثال ، در وبلاگ Grammarly ، آن ها موضوعات زیادی را در رابطه با نوشتن ، از طرح کلی تا نوشتن رزومه تا کانال های ارتباطی ، پوشش می دهند.

چرا پست های وبلاگ یک فرم عالی از محتوا برای سئو است

پست های وبلاگ برای جستجوگرها بسیار مناسب هستند زیرا ایجاد آن ها به اندازه انواع دیگر مطالب طولانی نیست. پست های وبلاگ معمولاً کوتاه تر هستند – حدود 1000 تا 1500 کلمه – این بدان معناست که شما می توانید در مدت زمان کوتاه تری مطالب بیشتری ارائه دهید.

ناگفته نماند ، انتشار پست های وبلاگ اغلب به نتایج بهتر منجر می شود – 60٪ از وبلاگ نویسان که حداقل یک بار در روز منتشر می کنند ، گزارش می دهند که نتایج خوبی از وبلاگ خود دریافت می کنند.

هنگامی که پست های وبلاگ خود را تهیه می کنید ، می خواهید محتوای همیشه سبز ایجاد کنید ، بنابراین وبلاگ های شما می توانند مرتبط باقی بمانند و با گذشت زمان به طور مداوم ترافیک ایجاد کنند. محتوای همیشه سبز پایدار است و با گذشت زمان مرتبط می ماند – محتوای آن تاریخ نیست یا هیجان انگیز است ، مانند مقالات خبری.

با ارسال پست های همیشه سبز ، طوفان کاملی از ارسال مکرر و مرتبط بودن برای داشتن ترافیک ثابت به سایت خود خواهید داشت ، که عملکرد SEO شما را افزایش می دهد.

  1. محتوای طولانی مدت

هنگامی که یاد می گیرید چگونه محتوای SEO ایجاد کنید ، متوجه می شوید که محتوای طولانی مدت محبوب است. محتوای طولانی مدت شامل ارائه اطلاعات بهتر و دقیق تر در مورد یک موضوع است. این پست ها طولانی تر از پست های وبلاگ هستند و لحن حرفه ای تری دارند.

پست های وبلاگ ممکن است از سطح یک موضوع کم رنگ باشد ، در حالی که محتوای طولانی مدت با جزئیات بیشتر در مورد یک موضوع غوطه ور می شود و به خوانندگان کمک می کند تا اطلاعات بیشتر و زوایای مختلف را کسب کنند.

چرا محتوای طولانی مدت یک فرم عالی از محتوا برای سئو است

محتوای طولانی مدت مزایای بیشماری را برای سئو سایت شما به همراه دارد. یکی از اولین مزایای محتوای طولانی مدت این است که افراد مدت بیشتری را در سایت شما نگه می دارد.

حال ، ممکن است به این فکر کنید که وقتی یک کاربر معمولی 37 ثانیه برای یک مقاله وقت می گذارد ، چطور ممکن است؟

حتی اگر یک کاربر متوسط ​​فقط ممکن است کمی بیش از 30 ثانیه در یک صفحه بگذرد ، بعضی از کاربران مدت بیشتری را صرف خواهند کرد. شما چشم اندازهایی خواهید داشت که کل صفحه را می خوانند و تمام اطلاعاتی را که به اشتراک گذاشته اید جذب می کنند. این افراد منجر به کسب و کار شما می شوند.

ناگفته نماند ، محتوای طولانی مدت به شما در دستیابی به اطلاعات مورد نیاز کمک می کند ، حتی اگر مدت طولانی در صفحه شما نمانند. به جای این که برای بدست آوردن اطلاعات از صفحه ای به صفحه دیگر بپرند ، آن ها می توانند هر آنچه را که لازم دارند از یک پست شما بدست آورند.

در نتیجه ، شما به یک منبع اطلاعاتی مطمئن برای صنعت خود تبدیل می شوید.

  1. فیلم ها

یک شکل عالی دیگر از محتوا برای سئو ، فیلم ها است. فیلم ها یک قالب عالی و جذاب برای ارائه اطلاعات بسیار زیاد هستند. در این جا تعدادی از آمار نشان داده شده است که تأثیر ویدئو را نشان می دهد:

    139٪ میزان ارتباط تجاری با مشاهده یک فیلم است

    92٪ از کاربران ویدیو را با دیگران به اشتراک می گذارند

    86٪ این است که میزان تبدیل با ویدیو چقدر بهبود می یابد

فیلم ها به شما امکان می دهند اطلاعات فراوانی را به یک باره با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید – یک دقیقه فیلم معادل هشت میلیون کلمه است.

فیلم ها نیز بسیار متنوع هستند. آن ها می توانند به تنهایی بایستند یا در یک پست وبلاگ یا محتوای طولانی مدت ادغام شوند تا بعد دیگری از تعامل ایجاد کنند.

با استفاده از بازاریابی ویدئویی ، می توانید موضوعات متعددی را در صنعت خود پوشش دهید. همچنین می توانید برای نمایش این موضوعات انواع مختلفی از فیلم ها ایجاد کنید ، از جمله:

    فیلم های آموزشی

    فیلم های محصول

    فیلم های توضیح دهنده

    فیلم های نمایش محصول

…و بیشتر!

چرا فیلم ها یک فرم عالی از محتوا برای سئو هستند

ویدئوها به دلایل متعدد برای سئو ارزشمند هستند. اولین دلیل این است که آن ها تعامل با تجارت شما را افزایش می دهند. مردم از تماشای فیلم لذت می برند – بزرگسالان ایالات متحده هر روز پنج ساعت را به تماشای فیلم می گذرانند.

این محتوای بهینه سازی شده برای جستجوگرها برای جذب چشم اندازها و درگیر کردن آن ها بسیار عالی است.

ناگفته نماند ، شما می توانید از ویدیو برای افزایش SEO صفحه خود استفاده کنید. کاربران 88٪ بیشتر وقت خود را صرف صفحات دارای فیلم می کنند. مدت زمان طولانی تر ، سیگنال مثبتی را به Google ارسال می کند که صفحه شما به جستجوگران مرتبط است و منجر به رتبه بندی بالاتر برای صفحه شما می شود.

علاوه بر این ، اگر از ویدیو در وب سایت خود استفاده کنید ، 53 برابر بیشتر احتمال دارد که در صفحه اول نتایج Google قرار بگیرید. ویدئو باعث افزایش تعامل و ارائه اطلاعات مورد نظر کاربران می شود که همه سیگنال های مثبتی به Google ارسال می کند و رتبه شما را بهبود می بخشد.

  1. لیست ها

بعدی در لیست انواع محتوای ما برای سئو ، فهرست ها است. لیست ها صفحه هایی هستند که حاوی مطالبی به صورت لیست هستند. این محتوا بسیار محبوب است زیرا اسکن آن آسان است و کاربران می توانند به سرعت اطلاعات کسب کنند.

وقتی لیست ایجاد می کنید ، می توانید رویکردهای مختلفی مانند فهرست چگونگی یا لیست نکات را در پیش بگیرید.

لیست یک شکل عالی از نوشتن محتوای SEO است زیرا یک تجربه کاربری عالی را ارائه می دهد. کاربران می توانند به سرعت محتوای شما را غربال کنند تا مهم ترین و بهترین اطلاعات را پیدا کنند. خواندن آن را آسان می کند ، کاربران را ترغیب می کند که مدت طولانی تری در صفحه بمانند و اطلاعات شما را بررسی کنند.

علاوه بر این ، لیست ها برای موتورهای جستجو نیز عالی هستند. می توانید برای کمک به Google در تعیین میزان ارتباط صفحات خود ، کلمات کلیدی مرتبط را در عنوان ها و زیرعنوان های خود وارد کنید. این یک روش عالی برای کمک به سایت شما در رتبه بندی بهتر نتایج است.

  1. راهنماها

وقتی یاد بگیرید چگونه محتوای SEO ایجاد کنید ، متوجه خواهید شد که بسیاری از شرکت ها ساخت محتوای طولانی تر را ترجیح می دهند. محتوای طولانی دیگر که می توانید ایجاد کنید ، یک راهنما است. راهنماها قطعاتی فراگیر هستند که هرگونه جزئیات و ظرافت را برای دانستن درباره یک موضوع فراهم می کنند.

راهنماها می توانند محتوای باز یا دروازه ای باشند. با محتوای دروازه دار ، کاربران باید اطلاعات خود را برای دسترسی به راهنما وارد کنند. به طور معمول ، هنگامی که کاربران اطلاعات خود را ارسال می کنند ، کپی الکترونیکی راهنما را دریافت می کنند.

با این حال ، مشکل محتوای دروازه ای این است که برای رتبه بندی SEO شما مهم نیست. از آن جا که Google نمی تواند به متن دسترسی پیدا کند ، نمی تواند بر SEO شما تأثیر بگذارد. اگر می خواهید محتوای بهینه سازی شده SEO داشته باشید ، باید راهنمای خود را در سایت خود منتشر کنید تا گوگل به آن دسترسی پیدا کند.برای سئو سایت در قم می توانید روی تیم متخصص قم سایت حساب کنید.

چرا راهنماها یک فرم عالی از محتوا برای سئو هستند

محتوای عمیق برای سئو شما بسیار عالی است ، بنابراین راهنماها می توانند تأثیر مثبتی در سئو سایت شما داشته باشند. محتوای طولانی تر برای کسب و کار شما عملکرد بهتری دارد – مقالاتی با بیش از 1000 کلمه بیشتر از پست های کوتاه تر اشتراک و پیوندهای اجتماعی دریافت می کنند.

در حالی که فعالیت های اجتماعی مستقیماً روی SEO شما تأثیر نمی گذارد ، دریافت دائمی اشتراک و پیوند می تواند میزان بازدید سایت شما را افزایش دهد و همین امر باعث افزایش رتبه شما در نتایج جستجو می شود.

ناگفته نماند ، راهنماهای طولانی تر می توانند افراد را در صفحه شما طولانی تر نگه دارند ، که این امر سیگنال مثبتی را به مرتبط بودن صفحه شما به Google ارسال می کند.

برای ایجاد انواع مختلف محتوا برای جستجوگرها به کمک نیاز دارید؟

وقتی می خواهید چندین قالب محتوایی ایجاد کنید ، نوشتن محتوای SEO می تواند یک کار بزرگ باشد. اگر از ایجاد انواع مختلفی از محتوا برای سئو سایت بیش از حد احساس ناراحتی می کنید ، قم سایت می تواند به شما کمک کند. همچنین قم سایت می تواند در زمینه های مختلف از جمله دیجیتال مارکتینگ در قم به شما کمک کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *