8 ایده تبلیغات تجاری کوچک +3 مزیت اثبات شده

8 ایده تبلیغات تجاری کوچک +3 مزیت اثبات شده

8 ایده تبلیغات تجاری کوچک +3 مزیت اثبات شده


به عنوان یک تجارت کوچک ، فروش محصولات ریشه موفقیت شما است ، اما انتخاب یک بیلبورد یا تولید یک تبلیغ تلویزیونی می تواند به بخش عمده ای از بودجه بازاریابی شما نیاز داشته باشد.

جای نگرانی نیست – روش های سنتی بازاریابی مانند بیلبوردها ممکن است برای برخی از مشاغل موثر باشد ، اما وقتی صحبت از ایده های تبلیغات در مشاغل کوچک می شود ، راه بازاریابی دیجیتال است.

در این صفحه ، ما به سوال “تبلیغات کسب و کار کوچک چیست” پاسخ خواهیم داد ، در مورد مزایای این استراتژی صحبت خواهیم کرد و ایده های تبلیغات کسب و کار کوچک را برای کمک به شما در اختیار شما قرار خواهیم داد!

اگر در شهر قم زندگی می کنید و نیاز به خدمات دیجیتال مارکتینگ در قم دارید قم سایت می تواند برای رونق کسب و کار کوچک شما به شما کمک کند.

تبلیغات کسب و کار کوچک چیست؟

تبلیغات در مشاغل کوچک روشی برای تبلیغ محصولات و خدمات خود به مخاطبان است – و اگر بتوانید مستقیماً برای مخاطبان خود تبلیغ کنید ، بیشترین موفقیت را خواهید داشت.

در این صفحه ، درمورد ایده های تبلیغات آنلاین مشاغل کوچک ، برخلاف روش های سنتی ، صحبت خواهیم کرد. تبلیغات آنلاین به شما کمک می کند تا مخاطبان واجد شرایط بیشتری داشته باشید و بنابراین نتایج بهتری را ببینید.

شما می توانید کسب و کار کوچک خود را به روش های مختلفی تبلیغ کنید و ما در مورد هشت مورد از آن ها در زیر صحبت خواهیم کرد.

3 مزیت تبلیغات کسب و کار کوچک

قبل از این که در مورد ایده های برتر تبلیغات خود برای یک تجارت کوچک صحبت کنیم ، بیایید ابتدا در مورد مزایای تبلیغات کسب و کار کوچک صحبت کنیم.

ایده های تبلیغات مشاغل کوچک قابل تنظیم هستند

لیست ایده های تبلیغاتی مشاغل کوچک نه تنها مقرون به صرفه نیست ، بلکه می توانید استراتژی های آن را تقریباً در هر صنعت شخصی سازی کنید.

ارتباط آنلاین با مشتریان و هدفمندترین مخاطبان شما اهداف جهانی است – و این همان چیزی است که با لیست ایده های بازاریابی مشاغل کوچک ما به دست خواهید آورد.

شما به راحتی می توانید با کیفیت ترین مخاطبان خود را هدف قرار دهید

لیست ایده های تبلیغات مشاغل کوچک به شما کمک می کند تا با هدف قرار دادن ، به بالاترین مخاطب خود برسید. این هدف گذاری پیشرفته به این معنی است که شما هزینه کمتری را در تبلیغات کاربرانی که علاقه مند نیستند هدر می دهید و بودجه خود را به افراد علاقه مند هدایت می کنید.

روش های مختلفی برای هدف قرار دادن کاربران با تبلیغات مشاغل کوچک وجود دارد و همه آن ها را در زیر شرح خواهیم داد.

درآمد خود را سال به سال بهبود خواهید بخشید

تبلیغات تجاری کوچک تلاش های بازاریابی شما را به اوج می رساند.

به این دلیل که تبلیغات ، همزمان با سایر اقدامات بازاریابی مانند بهینه سازی موتور جستجو (SEO) ، به شما در اشباع صنعت و ایجاد آگاهی از برند کمک می کند. به عنوان مثال کمپین های PPC می توانند آگاهی از برند را تا 80٪ افزایش دهند.برای سئو سایت در قم می توانید روی تیم متخصص ما حساب کنید.

با ترکیبی از تبلیغات PPC ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و موارد دیگر ، افزایش درآمد سال به سال را مشاهده خواهید کرد.

8 ایده برتر تبلیغات برای یک تجارت کوچک

  1. ایجاد پروفایل های اجتماعی در هر سیستم عامل بزرگ

ایده تبلیغات یک کسب و کار کوچک شماره یک ایجاد نمایه های اجتماعی در هر بستر اصلی است ، از جمله:

    فیس بوک

    اینستاگرام

    توییتر

    LinkedIn

    Pinterest

همچنین می توانید در سایر سیستم عامل های معروف مانند Snapchat و YouTube پروفایل ایجاد کنید – اما هر یک به یک کمپین بسیار خاص نیاز دارند. به عنوان مثال ، اگر قصد دارید یک کانال YouTube برای شرکت خود داشته باشید ، باید اطمینان حاصل کنید که یک برنامه تولید ویدیو و یک کمپین بازاریابی ویدیویی در دست اجرا دارید.

میلیاردها نفر هر روز از رسانه های اجتماعی (به طور دقیق 3.78 میلیارد نفر) استفاده می کنند – که باعث می شود حضور شما در سیستم عامل های اجتماعی به شکل خارق العاده ای از تبلیغات رایگان تبدیل شود.

اما اگر بهینه سازی نکنید ، با رسانه های اجتماعی موفقیت نخواهید دید.

حتماً تمام اطلاعات مربوط به هر سیستم عامل را کاملاً پر کنید. به طور معمول ، این موارد شامل موارد زیر است:

    بیو شرکت

    صنعت

    محل

    عکس پروفایل

    کاور پست ها

نکته حرفه ای: اطمینان حاصل کنید که عکس نمایه شما در همه سیستم عامل ها مطابقت دارد! این ترفند باعث انسجام برند شما و کمک به ایجاد آگاهی از برند می شود!

برای استفاده بیشتر از تبلیغات شغلی خود به صورت رایگان در شبکه های اجتماعی ، همچنین باید مطمئن باشید که اغلب مطالب را ارسال می کنید.

وقتی مرتباً پست می گذارید ، همچنان مورد توجه کاربران قرار خواهید گرفت و آن ها را به طور مداوم با محتوای خود درگیر می کنید. هنگامی که پیوندها یا فیلم ها را ارسال می کنید ، آن ها را ترغیب می کند از وب سایت شما بازدید کنند یا محتوای شما را با سایر کاربران به اشتراک بگذارند.

  1. با مشتریان در شبکه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید

کاربران می خواهند احساس شنیدن کنند و با استفاده از رسانه های اجتماعی می توانید مستقیماً با آن ها ارتباط برقرار کنید.

بسیاری از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی از سیستم عامل پیام رسانی پخته شده برخوردار هستند تا به شما امکان دهند به راحتی با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید. شما می توانید با پاسخ به موقع به سوالات مشتری و یا در صورت عدم رضایت مشتری از محصول یا خدمات ، از این ویژگی بهره مند شوید.

همچنین می توانید از رسانه های اجتماعی برای برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان در فیدهای آن ها استفاده کنید. اگر کاربران درباره پستی نظر دادند ، حتماً پاسخ دهید تا به آن ها نشان دهید که برایتان مهم است.

این تعامل مداوم به کاربران نشان می دهد که شما با تجارت خود درگیر هستید و به مشتریان خود اهمیت می دهید. و از آن جا که شما مستقیماً با مشتریان خود صحبت می کنید ، بسیار هدفمند نیز است!

  1. یک نمایه Google برای کسب و کار خود ایجاد کنید

ایجاد و بهینه سازی نمایه Google برای کسب و کار خود یکی از بهترین ایده های تبلیغات کسب و کار کوچک است. این برنامه رایگان است و به شما کمک می کند تا هنگام جستجوی کاربران برای محصولات و خدمات مربوط به تجارت شما ، در بسته های 3 گانه محلی ظاهر شوید.

وقتی ادعای تجارت خود را در GMB انجام می دهید و نمایه خود را بهینه می کنید ، این فرصت را خواهید داشت که در نتایج بالاتر از نتایج ارگانیک ظاهر شوید.

8 ایده تبلیغات تجاری کوچک +3 مزیت اثبات شده

این استراتژی رایگان تبلیغات کسب و کار کوچک ، به کاربران نشان می دهد شما در کجای نقشه هستید ، از جمله موارد دیگر:

    نام کسب و کار

    نشانی

    شماره تلفن

    ساعات عملکرد

    نظرات مشتری

    لیست محصولات

    منوها (اگر رستوران هستید)

  1. محتوای محلی ایجاد کنید

رتبه بندی ارگانیک کسب و کار کوچک محلی خود یکی دیگر از ایده های تبلیغات کسب و کار کوچک است که هیچ هزینه ای برای شما نخواهد داشت.

وقتی کاربران محصولات یا خدمات شما را در منطقه شما جستجو می کنند ، ایجاد محتوای محلی به شما کمک می کند رتبه بالایی در جستجو داشته باشید. محتوای محلی نه تنها افراد در مرزهای جغرافیایی شما را هدف قرار می دهد ، بلکه کاربران علاقه مند به محصولات و خدمات شما را نیز هدف قرار می دهد – و آن را به یکی از مهمترین استراتژی های تبلیغات تجاری کوچک در بازار تبدیل می کند.

هنگامی که بهینه سازی GMB را با ایجاد محتوای محلی ترکیب کنید ، می توانید دو برابر املاک و مستغلات ارزشمند در موتورهای جستجو کسب کنید. این به این دلیل است که شما می توانید در 3 بسته محلی رتبه بندی کنید ، و همچنین به صورت ارگانیک.

ناگفته نماند ، به سادگی رتبه بندی در صفحه یک با محتوای محلی به شرکت شما کمک می کند تا آگاهی از نام تجاری را ایجاد کند زیرا کاربران سهوا با آن روبرو می شوند.

  1. بازاریابی از طریق ایمیل را انتخاب کنید

به طور متوسط ​​، مردم بیش از 100 ایمیل در روز دریافت می کنند – اثبات زنده بودن و بازاریابی از طریق ایمیل.

همان طور که گفته شد ، ارسال ایمیل به لیستی از مشترکان یکی از بهترین ایده های تبلیغات تجاری کوچک است. هزینه چندانی ندارد – در واقع – بازاریابی از طریق ایمیل یکی از بالاترین بازده سرمایه گذاری (ROI) را در بین تمام استراتژی های بازاریابی دارد.

در ایمیل های خود می توانید مواردی مانند به روزرسانی شرکت ، اعلامیه محصولات جدید ، فروش های آینده و موارد دیگر را ارسال کنید.

یکی از بهترین قسمت های بازاریابی ایمیل این است که بسیار هدفمند است – فقط کاربرانی که آدرس ایمیل خود را ارائه داده اند ایمیل دریافت می کنند. این واقعیت که کاربران با رضایت خود برای ایمیل ها ثبت نام می کنند ، به این معنی است که شما می توانید اطمینان داشته باشید که گیرندگان ایمیل های شما به تجارت شما علاقه مند هستند.

همچنین می توانید کمپین های ایمیل را برای هدف قرار دادن گروه های مختلف تقسیم کنید و برای بهبود تعامل ، ایمیل ها را شخصی سازی کنید.

ارسال ایمیل رایگان است (اگر این کار را خودتان انجام دهید) و می تواند به جذب کاربران به فروشگاه آجر و ملات یا فروشگاه آنلاین کمک کند. در هر صورت بازاریابی از طریق ایمیل می تواند به شما کمک کند تا با هزینه کم به مخاطبان ایده آل خود برسید.

  1. از نظرات مثبت استفاده کنید

وقتی نمایه GMB خود را ایجاد می کنید ، کاربران می توانند محصولات و خدمات شما را در Google مرور کنند.

با به اشتراک گذاشتن آن ها در سایر تلاش های بازاریابی خود ، از این بررسی ها نهایت استفاده را ببرید و از قدرت آن ها استفاده کنید. در این جا چند نمونه از نحوه استفاده از مرورهایی که در Google دریافت می کنید وجود دارد:

    از برنامه ای مانند Canva برای ایجاد گرافیک از نظرات خود استفاده کنید تا به عنوان تصویر در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی و ایمیل ها به اشتراک بگذارید.

    نقل قول بررسی در صفحات وب سایت خود

    به همه بررسی ها – حتی نظرات منفی – پاسخ دهید تا نشان دهید که به مشتریان خود اهمیت می دهید.

اما چگونه بررسی می کنید؟ این استراتژی ها را امتحان کنید:

    برای مشتریانی که مایل به بازبینی هستند ، مانند کوپن بازدید بعدی خود مشوق هایی را در نظر بگیرید

    در پایین رسید پیوندی به سایت بررسی خود ارائه دهید

    کارت های بازرگانی را با اطلاعات بررسی خود در هر محموله محصول ارسال کنید

به خاطر داشته باشید که 80٪ از مصرف کنندگان به اندازه توصیه های شخصی به نظرات اعتماد دارند ، بنابراین استفاده از آن ها یکی از بهترین ایده های بازاریابی مشاغل کوچک است.

  1. محتوای تولید شده توسط کاربر را دوباره ارسال کنید

مورد بعدی در لیست ایده های تبلیغاتی ما برای یک تجارت کوچک ، ارسال مجدد محتوای تولید شده توسط مشتری است.

هنگامی که کاربران محصولات شما را دوست دارند ، در مورد آن ها پست می گذارند و شرکت شما را برچسب گذاری می کنند ، حتماً دوباره در سیستم عامل های اجتماعی مجدداً پست خود را ارسال کنید. به اشتراک گذاری مطالب از مشتریان واقعی که محصولات شما را دوست دارند ، به دیگران اعتماد بالقوه رای اعتماد می دهد.

نه تنها می توانید این محتوا را در سیستم عامل های اجتماعی مجدداً به اشتراک بگذارید ، بلکه می توانید آن را در ایمیل نیز به اشتراک بگذارید (با اجازه مشتری).

  1. دانش خود را به اشتراک بگذارید

آخرین مورد در لیست ایده های تبلیغات مشاغل کوچک ، به اشتراک گذاشتن دانش خود است. اگر قبلاً هرگز به فکر اشتراک دانش خود به عنوان یک استراتژی تبلیغاتی نبوده اید ، تنها نیستید. با این حال ، شما می توانید با نشان دادن آن چه می دانید ، هزاران مشتری جدید کسب کنید.

بهترین راه برای به اشتراک گذاشتن دانش خود با مشتریان بالقوه ، راه اندازی یک وبلاگ است. پس از ایجاد وبلاگ در وب سایت خود ، در اینجا نحوه استفاده از آن برای به اشتراک گذاشتن دانش خود آورده شده است:

    کلمات کلیدی با حجم بالا را در وبلاگ های اطلاعاتی خود هدف قرار دهید تا در موتورهای جستجو رتبه بندی شوند.

    وبلاگ های خود را در ایمیل به اشتراک بگذارید تا کاربران به سایت خود برگردند و همچنین اطلاعات مفیدی را به گیرندگان ارائه دهید.

    پست های وبلاگ خود را در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

وبلاگ ها نه تنها به شما کمک می کنند تا به عنوان یک رهبر صنعت شناخته شوید و باعث می شود کاربران بیشتر به شما اعتماد کنند ، بلکه آنها یک روش خارق العاده برای بازگشت کاربران به وب سایت شما هستند.

بازدید بیشتر وب سایت به معنای تبدیل بیشتر است – که منجر به افزایش درآمد سال به سال می شود. اگر برای طراحی سایت در قم و گسترش کسب و کار خود به کمک نیاز دارید قم سایت می تواند برای شما بهترین انتخاب باشد.

ایده های تبلیغاتی کسب و کار کوچک پرداخت شده است

در بالا ، ما در مورد برخی از روش های خارق العاده برای تبلیغ کسب و کار کوچک خود با بودجه صحبت کردیم ، اما اگر بودجه بازاریابی بیشتری برای خرج دارید ، چه می کنید؟

در اینجا برخی از ایده های موثر تبلیغات کسب و کار کوچک پرداخت می شود:

تبلیغات PPC را اجرا کنید

PPC یکی از موثرترین ایده های تبلیغات در مشاغل کوچک است زیرا به شما امکان می دهد مخاطبان خود را مستقیماً هدف قرار دهید ، بودجه خاصی تعیین کنید و نتایج خود را کنترل کنید.

عملی بودن تبلیغات PPC آن ها را هم کارآمد و هم کاربر پسند می کند.

تبلیغات PPC روی سیستم پیشنهادات کار می کند و شما فقط با کلیک کاربران هزینه تبلیغات را پرداخت می کنید. برای هر کلمه کلیدی که می خواهید هدف قرار دهید پیشنهاد خواهید داد – به پلتفرم تبلیغات خود اطلاع دهید که می خواهید برای هر کلیک چقدر هزینه کنید. اگر پیشنهاد دهنده برتر هستید و نمره کیفیت شما بالا است ، فضای تبلیغاتی کسب خواهید کرد.

وقتی فضای تبلیغاتی کسب می کنید ، در Google نتایج بالاتر از نتایج ارگانیک ظاهر می شوید – این باعث می شود شرکت شما برای مشتریان علاقه مند بسیار قابل مشاهده باشد.

8 ایده تبلیغات تجاری کوچک +3 مزیت اثبات شده

بهار برای بازاریابی ویدیویی

قبلاً اشاره کردیم که YouTube یک بستر رسانه اجتماعی خارق العاده برای تبلیغات است – چه به صورت رایگان و چه با تبلیغات.

اگر توانایی نوشتن فیلمنامه ، فیلمبرداری و ویرایش فیلم ها را به تنهایی دارید ، بازاریابی ویدئویی به راحتی می تواند یک ایده رایگان تبلیغات برای کسب و کار کوچک باشد. به راحتی می توانید فیلم های تمام شده خود را به YouTube ارسال کرده و در سیستم عامل های اجتماعی ، وب سایت و ایمیل خود به اشتراک بگذارید.قم سایت می تواند برای رشد کسب و کار شما کمک خوبی باشد شما می توانید با خیال آسوده به ما مراجعه کنید تا ما بتوانیم در زمینه ها مختلف به شما کمک کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *