5 ملزومات وب سایت مشاغل کوچک که برای سایت خود نیاز دارید

5 ملزومات وب سایت مشاغل کوچک که برای سایت خود نیاز دارید

5 ملزومات وب سایت مشاغل کوچک که برای سایت خود نیاز دارید


شما به عنوان یک مالک مشاغل کوچک ، می خواهید وب سایتی بسازید که تجربه خوبی در اختیار مخاطبان شما قرار دهد و به شما کمک کند درآمد بیشتری از طریق اینترنت کسب کنید. اگر وب سایت شما یکسری از ویژگی های اساسی را نداشته باشد ، حتی اگر کسب و کار خوبی داشته باشید ویا مشتریان خاص خود را داشته باشید باز هم ضرر خواهید کرد. پس اگر در شهر قم زندگی می کنید برای طراحی سایت در قم ، قم سایت می تواند برای شما انتخاب مناسبی باشد.

بنابراین ، برای موفقیت در سایت به چه مواردی نیاز دارید؟

در اینجا پنج مورد ضروری وب سایت کسب و کار کوچک آورده شده است که باید رعایت این موارد می توانید یک کسب و کار آنلاین موفق داشته باشید.

ویژگی شماره 1: اطلاعات مهم شرکت

اولین اطلاعات در لیست ضروریات وب سایت مشاغل کوچک ، اطلاعات مهم شرکت است. وقتی افراد از وب سایت شما بازدید می کنند ، اغلب به دنبال جزئیات مهم در مورد کسب و کار شما هستند ، بنابراین شما باید این اطلاعات را در سایت خود وارد کنید.

خب، چه نوع اطلاعات مهم شرکت را باید در سایت خود داشته باشید؟

آدرس

اگر افرادی می خواهند به صورت حضوری از تجارت کوچک شما بازدید کنند ، برای رسیدن به آنجا به آدرس احتیاج دارند. درج این اطلاعات در سایت شما می تواند مشتریان را به فروشگاه سوق دهد (در صورت داشتن فروشگاه). نقشه ای را نیز در سایت خود قرار دهید!

ساعات کاری

اگر می خواهند حضوری از شما بازدید کنند ، شما باید بگویید که چه موقع مکان فیزیکی شما باز است. اگر ساعات خدمات مشتری جداگانه دارید ، حتماً آن را نیز یادداشت کنید.

شرح تجارت

اگر کسی برای اولین بار تجارت شما را کشف کند ، ممکن است نداند چه چیزی شما را از بقیه متمایز می کند. اطمینان حاصل کنید که توصیفی از تجارت خود را در سایت خود قرار داده اید – بخش “درباره ما” مکانی عالی برای قرار دادن این اطلاعات است.

اطلاعات تماس

اطلاعات تماس ، مانند شماره تلفن و آدرس ایمیل خود را اضافه کنید تا افراد بتوانند با تجارت کوچک شما تماس بگیرند. شما همچنین باید یک فرم تماس داشته باشید تا به مشتریان آینده راه دیگری برای ارتباط با شرکت خود ارائه دهید.

درج این اطلاعات در وب سایت مشاغل کوچک شما به مخاطبان کمک می کند تا کلیه اطلاعات ضروری مورد نیاز سازمان شما را بدست آورند.

ویژگی شماره 2: عناصر متمرکز بر تجربه کاربر (UX)

مورد بعدی در فهرست ضروریات وب سایت مشاغل کوچک ، عناصر متمرکز بر UX است.

تجربه کاربر در سایت شما حیاتی است زیرا تعیین می کند افراد در سایت شما بمانند یا به نتایج جستجو برگردند. شما باید سایتی بسازید که کاربران را درگیر خود کند و پیدا کردن آنچه در سایت شما نیاز دارند را برای آنها آسان کند.

در اینجا چند عنصر UX وجود دارد که می توانید برای لذت بخش تر کردن سایت خود برای مخاطبان خود اضافه کنید:

منو ساده

با منویی ساده و سازگار برای مخاطبان خود پیدا کردن اطلاعات مورد نیاز را آسان کنید. از عنوان های گسترده و زیرعنوان های طبقه بندی شده برای ایجاد پیمایش سازمان یافته استفاده کنید و سعی کنید این موارد آسان و قابل فهم باشد.

5 ملزومات وب سایت مشاغل کوچک که برای سایت خود نیاز دارید

چندرسانه ای با کیفیت بالا

چندرسانه ای یکی از مولفه های مهم ایجاد یک وب سایت تعاملی و جذاب است. از چند رسانه ای مانند عکس ، گرافیک و فیلم استفاده کنید تا سایت شما برای مخاطبان جذاب باشد. این تصاویر باعث جلب توجه مخاطب می شود و همچنین جذابیت متن را نیز دو چندان می کند.

سرعت بارگذاری سریع

کاربران نمی خواهند منتظر بارگذاری اطلاعات در سایت شما باشند. برای کشف اینکه چگونه می توانید زمان بارگیری وب سایت خود را بهبود ببخشید ، از ابزاری مانند Google PageSpeed ​​Insights استفاده کنید. برای این راهنمایی بیشتر این مطلب می توانید به میانگین زمان بارگذاری سایت چقدر است و چگونه می توانیم بهتر عمل کنیم مراجعه کنید.

دکمه های مفید اقدام به عمل (CTA)

برای راهنمایی بازدیدکنندگان به مرحله بعدی ، به دکمه های واضح ، قابل اجرا و قابل توجه (CTA) نیاز دارید. این دکمه ها را طوری طراحی کنید که در صفحه برجسته باشند و در عین حال به مخاطبان خود بگویید که در صورت کلیک دقیقاً چه اتفاقی می افتد.

5 ملزومات وب سایت مشاغل کوچک که برای سایت خود نیاز دارید

افزودن این عناصر کاربرپسند به شما کمک می کند سایتی ایجاد کنید که استفاده از آن برای مخاطبان آسان باشد. این به شما کمک می کند تا کاربر را مدت زمان بیشتری در سایت خود نگه دارید ، در حالی که منجر به افزایش سود و درآمد کسب و کار کوچک شما می شود.

ویژگی شماره 3: صفحات بهینه شده موتور جستجو

اگر می خواهید بدانید چه چیزی را باید در وب سایت خود قرار دهید ، پاسخ این است: هرچه که هست ، اطمینان حاصل کنید که بهینه سازی موتور جستجو (SEO) مناسب باشد.برای داشتن سئو در قم می توانید روی تیم قم سایت حساب کنید.

آیا می دانید تنها 33٪ از SMB ها از وب سایت های بهینه شده ای برخوردار هستند؟ اگر سایت شما برای سئو بهینه نشده است ، شما تنها نیستید ، اما زمان آن رسیده است که اقدام کنید!

کاربران سایت شما را با جستجو در موتورهای جستجو مانند Google پیدا می کنند – 93٪ از کل تجربیات آنلاین با یک موتور جستجو شروع می شود. اگر سایت شما برای موتورهای جستجو بهینه نشده باشد ، ترافیک ارزشمندی را به سایت خود هدایت نمی کنید.

سئو یکی از مهمترین عناصر برای وب سایت مشاغل کوچک شماست زیرا در صورت استفاده صحیح ، به شما کمک می کند تا در نتایج جستجو رتبه بندی کنید تا بازدید و درآمد بیشتری برای کسب و کار خود داشته باشید. برای داشتن سئو سایت در قم می توانید روی تیم قم سایت حساب کنید.

بنابراین ، چگونه برای موتورهای جستجو بهینه سازی می کنید؟

تحقیق کلمات کلیدی را انجام دهید

اگر می خواهید در نتایج جستجو رتبه بندی کنید ، با ادغام کلمات کلیدی مرتبط در سایت خود شروع کنید. انجام تحقیقات مربوط به کلمات کلیدی ، مانند ابزاری مانند KeywordsFX ، به شما کمک می کند اصطلاحات قابل استفاده ای پیدا کنید .

سایت خود را به صورت ریسپانسیو طراحی کنید

همه از طریق دسک تاپ به سایت شما دسترسی نخواهند داشت. شما باید اطمینان حاصل کنید که سایت شما با دستگاه کاربر سازگار است ، یک طراحی وب سایت ریسپانسیو داشته باشید. این مقیاس سایت شما را در صفحه نمایش خود تضمین می کند تا بتوانند تجربه لذت بخشی داشته باشند.

متا تگ های خود را بهینه کنید

بهینه سازی برچسب عنوان و برچسب هدر به شما کمک می کند تا در نتایج جستجو رتبه بندی کنید. Google (و کاربران) برای تعیین ارتباط صفحه شما به این عناصر نگاه می کنند. بنابراین ، با ایجاد یک عنوان جذاب و مبتنی بر کلید واژه ، می توانید رتبه بهتری داشته باشید و ترافیک بیشتری ایجاد کنید.وقتی سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه می کنید ، به افراد بیشتری کمک می کنید وب سایت مشاغل کوچک شما را کشف کنند و با آنچه شما ارائه می دهید آشنا شوند.

ویژگی شماره 4: محتوای آموزنده

بعدی در لیست عناصر ما برای وب سایت مشاغل کوچک شما ، محتوای آموزنده است. محتوا نقش مهمی در کمک به شما در هدایت ترافیک مربوط به سایت خود دارد. مردم اطلاعات می خواهند و شما می توانید آنها را ارائه دهید.

هنگام تولید محتوا ، خود را به عنوان مرجعی در صنعت خود معرفی می کنید. مردم با اعتماد به نفس با این راهنما ، شما را به عنوان یک منبع اطلاعاتی مطمئن می بینند. ناگفته نماند ، محتوا به افزایش بازدید و جذب در سایت شما کمک می کند!

محتوا در قالب های مختلفی وجود دارد ، از جمله:

  •     وبلاگ ها
  •     فیلم ها
  •     اینفوگرافیک ها
  •     کتابهای الکترونیکی

شما می توانید از قالب های محتوای بی شماری برای ایجاد ترافیک و جذب مخاطبان خود استفاده کنید.

در اینجا چند نکته اساسی وجود دارد که باید برای ایجاد محتوای درجه یک بدانید:

برای انسان بنویسید ، نه موتور جستجو

تمرکز موتورهای جستجو بر رتبه بندی محتوایی است که جستجوگران با آن درگیر می شوند و وقت خود را صرف خواندن می کنند. اگر روی ایجاد محتوایی تمرکز کنید که مخاطبان شما از آن لذت می برند و وقت خود را صرف مطالعه می کنند ، موتورهای جستجو این رفتار را انتخاب کرده و آن را بالاتر می برند.

قالب های محتوای مختلف را امتحان کنید

محتوای خود را به یک نوع محدود نکنید. مخاطبان شما متنوع هستند ، بنابراین می خواهید محتوا را به اشکال مختلف ارائه دهید تا اعضای مختلف مخاطبان خود را به خود جلب کنید. این مطالب شما را برای مخاطبان تازه و هیجان انگیز نگه می دارد.

به طور منظم محتوا تولید کنید

ایجاد محتوای مکرر ، راه های جدیدی را برای کشف مشاغل شما در افراد ایجاد می کند. شما می خواهید غالباً محتوا ایجاد کنید تا جریان پایداری را به سایت خود هدایت کنید. از یک تقویم محتوا استفاده کنید تا به شما کمک کند در بالای ایجاد و انتشار محتوا باشید.

محتوای آموزنده به وب سایت مشاغل کوچک شما کمک می کند تا در نتایج جستجو رتبه بهتری داشته باشند تا بتوانید بازدید بیشتری داشته باشید و منجر به معتبر بودن صفحه خود شوید.قم سایت می توانید در زمینه های مختلف از جمله تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ در قم به شما کمک کند.

ویژگی شماره 5: عناصر اعتماد

وقتی کسی برای اولین بار کسب و کار کوچک شما را کشف می کند ، با خرید محصولات شما یا استفاده فوری از خدمات شما احساس راحتی نخواهد کرد. آنها می خواهند بدانند که قبل از خرید می توانند به تجارت شما اعتماد کنند یا خیر؟پس داشتن نماد اعتماد الکترونیکی می تواند برای شما باعث اعتماد سازی در کاربر شود.

عناصر اعتماد به شما کمک می کنند اعتبار خود را تثبیت کرده و اعتماد به نفس مشتریان خود را در تجارت خود تقویت کنید ، به همین دلیل آنها در این لیست از وب سایت های کسب و کار کوچک قرار دارند.

در اینجا برخی از عناصر اعتماد وجود دارد که باید در وب سایت مشاغل کوچک خود قرار دهید:

توصیفات

اگر دوستداران مارک تجاری هستید که از محصولات شما استقبال می کنند ، می خواهید این تجربیات را در سایت خود منتشر کنید. توصیفات به شما کمک می کند تا تمام ویژگی های مثبت مارک و تجارت خود را برجسته کنید تا مشتریان جدید بتوانند شناختی از شرکت شما پیدا کنند.

بررسی ها

بررسی ها بسیار مهم است زیرا به خریداران کمک می کند دیدگاه بی طرفی از شرکت شما داشته باشند. می توانید در سیستم عامل هایی مانند Google ، Facebook و اینستاگرام نظرات مثبت و منفی داشته باشید. این بازبینی ها را در سایت خود بگنجانید تا بازدیدکنندگان جدید آنچه را که مردم درباره نام تجاری شما می گویند نشان دهند.

محتوای ایجاد شده توسط کاربر

محتوای تولید شده توسط کاربر یک روش عالی برای ارائه بینشی در مورد لذت بردن از کسی از تجارت کوچک شما است. این امکان را برای شما فراهم می کند تا یک حساب دست اول را با تصویری همراه به اشتراک بگذارید ، بنابراین بازدید کنندگان جدید احساس نام تجاری شما را دریافت می کنند.

گواهینامه ها

اگر صلاحیت های خاص صنعت را دارید ، قرار دادن آنها در سایت خود بسیار عالی است. اگر صاحب یک سالن هستید ، ممکن است آرایشگرهایی با گواهی رنگ داشته باشید. در هر صورت ، این اطلاعات می تواند به شما در ایجاد اعتماد و اطمینان در مشتریان کمک کند.

سیگنال های اعتماد کمک زیادی به شما می کند تا درآمد کسب و کار کوچک خود را افزایش دهید. وقتی بازدیدکنندگان به برند شما اعتماد می کنند ، احتمالاً مشتری شرکت شما خواهند شد.

امروز وب سایت مشاغل کوچک خود را بسازید

اکنون که می دانید چه چیزهایی را باید در وب سایت قرار دهید ، می توانید برای ایجاد تجربه بهتر برای مخاطبان خود ، بهینه سازی سایت خود را شروع کنید. اگر وب سایت شما فاقد هر یک از این موارد ضروری وب سایت کسب و کار کوچک است ، وقت آن است که اقدام کنید!

ما می دانیم که سایت شما برای رشد آنلاین به چه مواردی نیاز دارد. برای کمک به شما در ساخت وب سایتی که نتایج قدرتمندی را به شما ارائه می دهد ، می توانید به دانش و تخصص ما اعتماد کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *