7 نکته برتر برای نحوه پیروزی در SEO

7 نکته برتر برای نحوه پیروزی در SEO

7 نکته برتر برای نحوه پیروزی در SEO


بهینه سازی موتور جستجو (SEO) مسلماً حیاتی ترین استراتژی بازاریابی آنلاین برای تجارت شما است. با 93٪ از کل تجربه های آنلاین که با یک موتور جستجو مانند Google شروع می شوند ، توانایی شما برای استفاده از مخاطبان گسترده Google برای بازاریابی شما حیاتی است. اگر در شهر قم زندگی می کنید و به برای طراحی سایت در قم به کمک نیاز دارید قم سایت می تواند برای شما بهترین انتخاب باشد.

اما اگر با SEO آشنایی ندارید ، تشخیص درست ترین روش برای دستیابی به نتایج از طریق آن گاهی اوقات دشوار است. چگونه می توانید از فرصت های جستجوی Google به طور کامل استفاده کرده و با موفقیت به مخاطبان ایده آل خود برسید؟

خوشبختانه ، ما اینجا هستیم تا به آن کمک کنیم. در ادامه مطلب به چگونگی برنده شدن در سئو می پردازید.

چگونه با 7 نکته ساده در سئو برنده شوید

اگر با استراتژی محبوب بازاریابی آشنا نباشید ، SEO می تواند ترسناک باشد. اما حقیقت این است که شما می توانید با چند تکنیک ساده SEO عملکرد بازاریابی خود را افزایش دهید – و ما در اینجا به توضیح هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.

در اینجا هفت نکته برتر برای نحوه برنده شدن در سئو آورده شده است!

  1. کلمات کلیدی دنباله دار را هدف قرار دهید

کلمات کلیدی یکی از اساسی ترین اجزای سئو هستند. هدف از جستجوگرها دستیابی به رتبه بندی محتوای شما در جستجوی مربوطه در گوگل است ، اما این تنها در صورتی اتفاق می افتد که Google بداند در کدام جستجوها رتبه بندی شما را انجام می دهد – و کلمات کلیدی به ارائه این اطلاعات کمک می کنند.

با ادغام کلمات کلیدی در محتوای خود ، می توانید با Google ارتباط برقرار کنید که کدام یک از مطالب شما باید در آن رتبه بندی شود. به طور خاص ، شما باید هدف قرار دادن کلمات کلیدی دنباله دار باشید – یعنی چندین کلمه. کلمات کلیدی دنباله دار دو مزیت مشخص دارند:

    ویژگی بیشتر: از آن جا که آن ها حاوی کلمات بیشتری هستند ، کلمات کلیدی دنباله طولانی بیشتر برای اهداف جستجوی کاربر خاص هستند ، دسترسی به مخاطبان دقیق را آسان می کند.

    رقابت کمتر: خاصیت بیشتر کلمات کلیدی دنباله دار به معنای محدوده باریک تری از مشاغل است که آن ها را هدف قرار می دهد و منجر به رقابت کمتری می شود.

با استفاده از کلمات کلیدی دنباله دار ، می توانید میزان بازدید و ارتباط مخاطبان خود را افزایش دهید.

  1. مطالب را به روز نگه دارید

برای این که محتوای شما ترافیک را هدایت کند ، کاربران باید به اطلاعاتی که ارائه می دهید اعتماد کنند – اما اگر آن دسته از کاربران فکر کنند که محتوای شما قدیمی است ، به آن اعتماد نخواهند کرد. به همین دلیل بسیار مهم است که محتوای وب خود را به روز نگه دارید.

با تلاش برای نوشتن محتوای همیشه سبز هرچه بیشتر ، می توانید به خود کمک کنید. محتوای همیشه سبز ، محتوایی است که برای حفظ سودمندی خود در آینده طراحی شده است. برای همیشه سبز ساختن محتوا ، از مراجعه به سال های خاص یا هر گرایش فعلی در صورت امکان خودداری کنید.

مطمئناً ، حتی وقتی مطالب همیشه سبز می نویسید ، بازهم اوضاع منسوخ می شوند. شاید یک برند نام خود را تغییر دهد ، شاید یک کار معمول در صنعت بازنشسته شود – هرچه که باشد ، می توانید با بازگشت و به روزرسانی قطعات قدیمی هر چند سال یکبار حساب آن را بدهید.

  1. بک لینک های ارزشمند کسب کنید

یکی از مطمئن ترین تکنیک های سئو که بسیاری از مشاغل از آن چشم پوشی می کنند ، کسب بک لینک است. بک لینک جایی است که وب سایت های شخص ثالث در صنعت شما با محتوای شما پیوند دارند و از این جهت بسیار ارزشمند هستند که می توانند به Google کمک کنند تا شما را با اعتبار بیشتری ببیند.

هنگامی که یک وب سایت معتبر به محتوای شما پیوند می دهد ، Google فرض می کند که شما نیز معتبر هستید. در نتیجه ، شما را در نتایج جستجو بالاتر می برد.

مطمئناً ، برای این که کار کنید ، باید از سایت های معتبر بک لینک دریافت کنید ، بنابراین به جای تعداد زیادی از متوسط ​​، چندین بک لینک با کیفیت بالا را هدف قرار دهید.

برای به دست آوردن بک لینک ، می توانید برخی از سایت های معتبر صنعت خود را از نظر وجود لینک های خراب یا منسوخ شده اسکن کنید. وقتی برخی از آن ها را پیدا کردید ، می توانید با سایت تماس بگیرید و به آن ها توصیه کنید که پیوند قبلی را با پیوند جدیدی به محتوای شما جایگزین کنند. این باید به نفع شما و سایت دیگر باشد!

  1. سرعت صفحه را بهینه کنید

آیا می دانید 83٪ از کاربران انتظار دارند صفحات در سه ثانیه یا کمتر بارگیری شوند؟ اگر صفحه شما این انتظار را برآورده نکند ، در پایان تعداد زیادی از افراد دکمه “بازگشت” را می خورند تا این که در سایت خود منتظر بمانند تا بارگیری به پایان برسد.

وقتی چنین اتفاقی بیفتد ، نه تنها ترافیک را از دست خواهید داد ، بلکه Google میزان پرش بالا را مشاهده خواهد کرد و تصور می کند محتوای شما برای کاربران ارزشمند نیست. این به این معنی است که در پایان شما را پایین تر خواهد کرد. برای جلوگیری از این امر ، باید سرعت بارگذاری صفحه خود را بهینه کنید.

روش های بارگیری سریعتر صفحات شما عبارتند از:

     ذخیره صفحات وب

     محدود کردن هدایت ها

     فشرده سازی تصاویر

     کوچک کردن کد

می توانید سرعت صفحه خود را با ابزار PageSpeed Insights Google بررسی کنید ، که به شما نمره 100 می دهد.برای سئو سایت در قم می توانید روی تیم ما حساب کنید.

  1. یک سایت مناسب موبایل ایجاد کنید

با بیش از 50٪ از کل ترافیک اینترنت از طریق دستگاه های تلفن همراه ، دوستی با موبایل یکی دیگر از عناصر مهم یک استراتژی برنده SEO است. اگر سایت شما برای موبایل مناسب نیست ، به این معنی است که بیشتر بازدیدهای بالقوه خود را از دست خواهید داد.

فراتر از این ، نداشتن یک وب سایت مناسب برای موبایل تأثیر منفی در رتبه بندی شما – حتی در دستگاه های دسک تاپ – خواهد گذاشت. این به این دلیل است که Google از نمایه سازی همراه اول استفاده می کند ، جایی که سایت ها را بر اساس قالب تلفن همراه آن ها رتبه بندی می کند. بدون یک سایت مناسب برای موبایل ، شما به هیچ وجه رتبه بالایی نخواهید داشت.

برای حل این مسئله ، بهترین روش اجرای طراحی ریسپانسیو است.

طراحی ریسپانسیو نوعی از طرح بندی وب سایت است که عناصر موجود در سایت شما اندازه آن ها را تغییر می دهند و خود را دوباره مرتب می کنند تا در صفحه نمایش قرار بگیرند. وقتی سایت شما تمیز به نظر می رسد و در دستگاه های تلفن همراه به طور کارآمد کار می کند ، رتبه بندی شما بسیار بالاتر خواهد بود.

7 نکته برتر برای نحوه پیروزی در SEO
7 نکته برتر برای نحوه پیروزی در SEO
  1. تصاویر را در سایت خود بهینه کنید

وقتی Google صفحه ای را از وب سایت شما رتبه بندی می کند ، این کار را براساس اطلاعاتی که هنگام خزیدن آن صفحه به دست آورده انجام می دهد. Google فقط می تواند انواع خاصی از محتوای سایت شما را بخواند – و تصاویر معمولاً یکی از این انواع نیستند.

راهی وجود دارد که می توانید آن را تغییر دهید. با دادن برچسب های alt – خطوط کوتاه توصیفی – می توانید به Google کمک کنید تا تصاویر موجود در سایت خود را بخواند. Google نمی تواند تصاویر را بخواند ، اما می تواند برچسب های alt را بخواند ، که به Google بینش آنچه تصاویر نشان می دهد ، می دهد.

سپس Google می تواند آن اطلاعات جدید را در الگوریتم های جستجوی خود لحاظ کند و به طور بالقوه جایگاه شما را در رتبه بندی افزایش دهد.

  1. نمایه Google My Business خود را ادعا کنید

در حالی که بسیاری از بهترین تکنیک های جستجوگرها شامل بهینه سازی موارد در وب سایت شما است ، اما این تنها مکانی نیست که می توانید برای تقویت نتایج جستجوگر خود بهینه سازی کنید. منبع خارق العاده دیگر Google برای کسب و کار من است ، جایی که می توانید مستقیماً در Google نمایه ای برای کسب و کار خود تنظیم کنید.

Google برای کسب و کار من به شما امکان می دهد اطلاعاتی از جمله:

     نام کسب و کار

     نشانی

     شماره تلفن

     ساعت ها

     شرح

     عکس ها

     و بیشتر!

ممکن است از قبل نمایه Google برای کسب و کار من داشته باشید ، در این صورت با تأیید مالکیت مشاغل خود می توانید آن را ادعا کنید. سپس می توانید تمام اطلاعات را پر کنید ، در این مرحله شما می خواهید در بسته های محلی Google برای جستجو در منطقه خود ظاهر شوید.

7 نکته برتر برای نحوه پیروزی در SEO

آیا می خواهید نتایج SEO با کیفیت بالا را برای کسب و کار خود بدست آورید؟ قم سایت  می تواند به شما کمک کند! همچنین ما در زمینه های مختلف از جمله دیجیتال مارکتینگ در قم آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *