10 نکته ساده برای راه اندازی وب سایت

10 نکته ساده برای راه اندازی وب سایت

10 نکته ساده برای راه اندازی وب سایت


روند راه اندازی وب سایت می تواند یک تلاش دلهره آور باشد. کارهای زیادی وجود دارد که می خواهید انجام دهید ، اما زمان و منابع کافی برای انجام آن ها وجود ندارد. با این حال ، حتی اگر به نظر می رسد یک کار عادی است ، اما تا زمانی که برخی موارد اساسی را در نظر داشته باشید ، می توانید از راه اندازی وب سایت بدون دردسر اطمینان حاصل کنید. اگر در شهر قم زندگی می کنید و به دنبال مکانی مطمئن و بی دردسر با قیمت مناسب برای طراحی سایت در قم هستید قم سایت می تواند برای شما بهترین انتخاب باشد.

در این مقاله ، نکاتی را در مورد راه اندازی وب سایت بر اساس تجربه راه اندازی طراحی راهنمای خود با شما به اشتراک می گذاریم. برای آشنایی با نحوه راه اندازی وب سایت به ادامه مطلب بروید.

  1. منابع سرور وب مقیاس پذیر داشته باشید

با استفاده از راه حل های توزیع محتوا و مقرون به صرفه امروزی و مقیاس پذیری فوری ارائه دهندگان خدمات میزبانی ، می توانید به طور مقرون به صرفه سرورهای وب داشته باشید که می توانند از ترافیک بالا جلوگیری کنند.

داشتن راه حل های مقیاس پذیر نه تنها شما را برای پربازدیدی که راه اندازی وب سایت می تواند ایجاد کند آماده می کند ، بلکه راه اندازی شما را نیز با رشد وب سایت شما اثبات می کند. تنظیمات با دسترسی بالا و اندازه گیری شده به شما این امکان را می دهد که فقط منابع مورد نیاز خود را در حال حاضر پرداخت کنید.

صرف نظر از این که چقدر بزرگ یا کوچک فکر می کنید ترافیکی که دریافت می کنید ، هیچ ایده بدی نیست که از یک راه حل میزبانی وب استفاده کنید که مقیاس پذیری داشته باشد – آن ها بسیار مقرون به صرفه هستند و شما فقط برای آن چه قصد استفاده از آن را دارید هزینه می کنید.

ریسک نکنید وب سایت شما خراب شود و روز راه اندازی شما به دلیل یک وب سرور بی کیفیت خراب شود. مطمئن شوید که این نکته در چک لیست راه اندازی وب سایت شما مهم  است!

  1. همه حساب های رسانه های اجتماعی خود را از قبل دریافت کنید

امروزه شبکه های اجتماعی جزء لاینفک یک وب سایت است. برای ثبت نام و راه اندازی حساب های شبکه های اجتماعی خود در توییتر ، فیس بوک ، اینستاگرام و هر سایت دیگری که قصد دارید در آن مشارکت داشته باشید ، لحظه آخر منتظر نمانید.

این تضمین می کند که نام حساب دلخواه شما قبل از شناخته شدن در دسترس خواهد بود و به بازدیدکنندگان شما راه های بیشتری برای ارتباط با آن ها به محض ورود به وب سایت شما می دهد.

  1. حداقل یک ماه محتوا را برای انتشار آماده کنید

مراحل اولیه یک وب سایت با کارهای زیادی پر شده است. یک کار صرفه جویی که می توانید انجام دهید این است که محتوا را برای انتشار آماده کنید تا بتوانید راه اندازی خود را با محتوای عالی پیگیری کنید. این همچنین شما را برای بسیاری از فعالیت های دیگر که در این مرحله از رشد وب سایت شما دخیل هستند آزاد می کند.

  1. نکاتی در مورد راه اندازی آینده برای ایجاد پیش بینی

به مردم اطلاع دهید که رویدادی در راه است که به ایجاد هیاهو کمک می کند. اگر می خواهید جزئیات را برای عموم افشا نکنید – خوب است – همچنین می توانید به مردم اطلاع دهید که قرار است در تاریخ خاصی اتفاق بیفتد.

این نوع اشاره ظریف می تواند منافع طرفداران و طرفداران قدیمی شما را جلب کند. و کسانی هستند که هنگام راه اندازی وب سایت شما بیشترین تعداد را دارند.

  1. کارهای خود را حداقل برای یک ماه پس از راه اندازی سایت برنامه ریزی کنید

بدترین سوالی که بعد از راه اندازی سایت باید پرسید این است که “حالا چی؟” شما به یک هدف و جهت مشخص در مورد چگونگی دنبال کردن راه اندازی سایت خود نیاز دارید. اگر برای راه اندازی یک سایت بزرگ برنامه ریزی کرده اید ، اجازه ندهید با نداشتن برنامه ، علاقه اولیه از بین برود. قبل از راه اندازی ، باید دقیقاً بدانید که می خواهید بلافاصله چگونه پیش بروید.

  1. قبل از راه اندازی اصلی ، جزئیات فنی را سه بار بررسی کنید

دوبار بررسی کنید ، یکبار دیگر چک کنید. بهتر است سه بار بررسی های مختلف را انجام دهید. اطمینان از این که بازدیدکنندگان اولیه شما هنگام اولین ورود به سایت شما بهترین تجربه ممکن را خواهند داشت به این معنی است که همه چیز باید به درستی کار کند.

بررسی کنید تا مطمئن شوید که همه لینک ها کار می کنند. بسیار مطمئن شوید که فرم های تماس ، حساب های ایمیل ، سیستم های اظهار نظر و سایر مواردی که کاربران شما با آن ها ارتباط برقرار می کنند ، به درستی کار می کند.

یکی از راهکارهای دیرهنگامی که باید چند ساعت قبل از راه اندازی سایت های فروشگاهی به اجرا در آورید مربوط به صفحات دسته بندی است.

کاربرانی که از پیوندهای نوار کناری از صفحه دسته بندی دیدن می کنند که آموزش مرتبطی در زیر آن وجود ندارد ، به سادگی می گویند که این صفحه پیدا نمی شود. این تصور را ایجاد می شود که چیزی اشتباه است.

به کاربران اطلاع دهید که صفحات کار می کنند ، فقط چیزی که هنوز در آن ها وجود ندارد. مثلا می توانید پیام بگذارید و بگویید : “هنوز هیچ پستی در این دسته وجود ندارد. ما در حال کار روی آن هستیم ، بنابراین لطفاً به زودی دوباره بررسی کنید! “

  1. راه اندازی بر اساس برنامه

این که آیا تاریخ راه اندازی خود را اعلام کرده اید یا خیر ، هنگامی که می گویید باید وب سایت خود را برای عموم آزاد کنید. این امر شما را مجبور می کند که روی نقطه باقی بمانید و در جهت رسیدن به یک هدف تلاش کنید. چیزی که می تواند راه اندازی وب سایت را فلج کرده و به تاخیر بیندازد ، نگرش این است که “وقتی آماده شد آماده می شود.”

وقتی به روز راه اندازی نزدیک می شوید و فکر می کنید که سایت را به طور کامل تکمیل نکرده اید ، به هر حال راه اندازی کنید (تا زمانی که قابل ارائه و استفاده باشد).

وب سایت ها مانند محصولات مصرفی معمولی نیستند – هر زمان که بخواهید می توانید آن ها را به روز کرده و ارتقا دهید.

  1. در مورد راه اندازی سایت با دوستان و خانواده خود تماس بگیرید

اولین کاری که باید بعد از راه اندازی سایت انجام دهید این است که با دوستان و خانواده خود تماس بگیرید. به آن ها اطلاع دهید که سایت را راه اندازی کرده اید تا اولین کسانی باشند که آن را می بینند.

مهم نیست که لیست دوستان و خانواده شما چقدر بزرگ است ، آن ها باید اولین کسانی باشند که از راه اندازی سایت شما مطلع شوند.همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی که از قبل راه اندازی کرده اید اعلام کنید تا دنبال کننده های شما از این موضوع مطلع شوند و از سایت شما بازدید کنند. برای دیجیتال مارکتینگ در قم می توانید روی تیم متخصص قم سایت حساب کنید.

  1. راه های آسان تماس با شما را ارائه دهید

هنگامی که برای اولین بار سایتی را راه اندازی می کنید ، باید راه های ارتباطی آسان با شما را در اختیار بازدیدکنندگان قرار دهید. بازدیدکنندگان اولیه شما پذیرندگان اولیه هستند و بنابراین ، آن ها بسیار مهم خواهند بود و به شما کمک می کنند مواردی را که ممکن است در سایت اشتباه باشد ، پیدا کنید و همچنین راه هایی را برای بهبود سایت برای کاربران آینده پیشنهاد دهید.

برای طراحی دستورالعمل ، ما چندین روش ارتباطی در دسترس داریم: ایمیل ، اینستاگرام ، بخش نظرات در پست اعلامیه در شش نسخه ، و بخش نظرات در پست خوش آمدید در طراحی دستورالعمل.

این به ما این امکان را می دهد که بدانیم پذیرندگان اولیه در مورد سایت چگونه فکر می کردند و در آینده می خواستند چه چیزی را ببینند.

  1. به مسافران سایت نقشه ای از آن چه در آینده است نشان دهید

شاید مهمترین کاری که می توانید هنگام راه اندازی سایت انجام دهید این است که به کاربران اولیه خود نشان دهید که موارد بیشتری در راه است.

هیچ کس در همان روز اول سایتی دریافت نمی کند. مگر این که وب سایت خود را منتشر کنید ، هر چیزی که فکر می کنید کاربران شما می خواهند و نیاز دارند فقط یک حدس است. افرادی که به شما کمک می کنند بفهمید چه چیزی برای کاربران شما مفید است ، کاربران شما هستند.

شما همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی از کاربران خود نظرخواهی کنید که دوست دارند در سایت شما چه مطالبی را بخوانند و از اعمال نظرات آن ها می توانید مطالب و مقالات خود را از طریق همین شبکه های اجتماعی به آن ها اطلاع رسانی کنید تا به سایت شما مراجعه کنند ایجاد ترافیک و سئو در سایت برای شما باید مهم باشد قم سایت همچنین در زمینه سئو سایت در قم می تواند به شما کمک کند.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع