17 ایده ویدیویی شرکتی که هر شغلی می تواند به تصویب برساند

17 ایده ویدیویی شرکتی که هر شغلی می تواند به تصویب برساند

17 ایده ویدیویی شرکتی که هر شغلی می تواند به تصویب برساند


ویدئو بدون شک یک ابزار ضروری در کمربند ابزار بازاریابی است.

در حقیقت ، تقریباً نیمی از بازاریابان مورد بررسی موافق هستند که ویدئو به آن ها در افزایش تعامل مخاطبان کمک می کند. بیش از نیمی از بازاریابان معتقدند که ویدئو به ایجاد اعتماد با مشتریان آینده آن ها کمک می کند.

ما می دانیم که می دانید ویدئو مهم است ، بنابراین ما قصد نداریم در مورد این که چرا باید روی فیلم سرمایه گذاری کنید برای شما سخنرانی کنیم.

شما برای ایده های ویدیویی شرکتی این جا هستید ، درست است؟ ما 17 ایده برای شما داریم

این که آیا شما به دنبال ساختن چند ویدئوی جالب تجاری هستید که فرهنگ شما را به نمایش بگذارد یا یک ویدئوی جدی شرکت که ارزش های شما را توضیح می دهد ،فرقی نمی کند ما یک لیست از ایده های مورد علاقه خود را برای الهام بخشیدن به شما گردآوری کرده ایم. اگر در شهر قم زندگی می کنید و می خواهید اولین قدم را برای رشد کسب و کار خود بردارید قم سایت با طراحی سایت در قم می تواند به شما کمک کند.

ویدئوهای موجود در این لیست با اهداف آن ها از هم جدا شده اند ، اما بدانید که برخی از فیلم ها ممکن است در چند دسته قرار بگیرند.

دسته بندی های ویدئویی

    استخدام کارکنان جدید

    دنیا را به تجارت خود معرفی کنید

    محصولات یا خدمات خود را به نمایش بگذارید

    مردم را متقاعد کنید تا مشتری شوند

4 ایده ویدیویی خلاقانه که به شما در جذب کارکنان جدید کمک می کند

 1. یک روز از زندگی کارکنان خود را به مردم نشان دهید

هنگامی که افراد در حال کار در شرکت هستند یا در یک شرکت مصاحبه می کنند ، یک سوال متداول آن ها این است که “یک روز معمولی در این موقعیت چگونه است؟”

به جای این که به آن ها یک پاسخ طولانی مدت بدهید ، به آن ها نشان دهید که چگونه است!

یک نفر (یا چند نفر) را یک روز در اطراف خود دنبال کنید و از او بخواهید توضیح دهد که چه کارهایی انجام می دهد ، هر چند وقت یکبار در پروژه های مختلف کار می کند و هر چیز دیگری که مربوط به شرکت شما باشد.

 1. توصیفات کارکنان را ثبت کنید

کارکنان شما واجد شرایط ترین افراد برای توضیح نحوه کار در شرکت شما هستند.

با اعضای تیم خود بنشینید و از آن ها بپرسید که درباره کار در شرکت شما چه چیزی را دوست دارند. می توانید در مورد موفقیت های آن ها ، جایی که آن ها مایل به پیشرفت هستند و این که چگونه از طرف هم تیمی هایشان حمایت می شوند ، صحبت کنید.

اگر کارمندان شادی دارید ، انتخاب افراد مناسب برای حضور در دوربین نباید چندان دشوار باشد.

 1. تیم خود را معرفی کنید

مردم می خواهند بدانند در صورت پیوستن به تیم شما با چه کسانی کار می کنند و در استخدام جدید به دنبال چه ویژگی هایی هستید.

معرفی تیم یکی از بهترین ویدئوهای شرکتی است که می توانید برای کمک به مردم در دیدار با ستاره های خود ایجاد کنید.

این که آیا یک ویدیوی بزرگ با معرفی چند نفر به طور همزمان ایجاد می کنید یا بر یک نفر در یک زمان تمرکز می کنید ، به کارمندان خود اجازه دهید سفرها و افکار خود را درباره موقعیتی که دارند به اشتراک بگذارند.

آن ها بینش های ارزشمندی دارند که می توانند برای اعضای تیم آینده به اشتراک بگذارند ، و اگر مایل به حضور در یک ویدئو هستند ، می توانند تجربیات مثبتی را از دوران حضور خود در شرکت شما به اشتراک بگذارند.

شرکت بزرگ Adobe از این تکنیک استفاده کرده و چندین کارمند خود را معرفی کرده است.

 1. ثبت رویدادهای شرکت

آیا شرکت شما بر اساس یک مدل و با یک شعار عمل می کند؟

اگر رویدادهای شاد شرکت برگزار می کنید ، یک ویدیوی خلاصه سریع (یا حتی یک ویدیوی زنده) را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید. اجازه دهید متقاضیان ببینند که شما برای کارکنان خود وقت می گذارید تا استراحت کرده و خستگی خود را از بین ببرند.

ممکن است کنفرانس های بزرگ یا رویدادهای آموزشی برگزار کنید. آن ها را نیز ضبط کنید!

نشان دهید که می خواهید به مردم در ادامه یادگیری و پیشرفت در حرفه خود کمک کنید.

5 ایده ویدیویی شرکتی برای معرفی افراد به کسب و کار شما

 1. به مردم بگویید که هستید

اولین قسمت مقدمه این است که به مردم بگویید شما کی هستید و چه کار می کنید.

از یک ویدیوی شرکتی برای توضیح این که کسب و کار شما چیست ، چه کاری برای مشتریان انجام می دهید و چرا آن چه را انجام می دهید استفاده کنید. هرچه افراد بیشتر در مورد شما بدانند ، بیشتر احساس می کنند که می توانند به شما اعتماد کنند.

این ویدیو را به عنوان توضیح بصری صفحه “درباره ما” در وب سایت خود در نظر بگیرید.

 1. ارزش های شرکت خود را توضیح دهید

هر شرکت خوب مجموعه ای از ارزش ها را دارد که عملکرد آن را پیش می برد.بگذارید جهان بداند این ارزش ها چیست.

خواه از کارمندان خود بخواهید آن ها را توضیح دهند یا از راوی و برخی از تصاویر موجود برای انتقال پیام خود استفاده کنید ، تصمیمات تجاری خود را به اشتراک بگذارید.شفافیت کلید ایجاد اعتماد با مخاطبان است.

 1. تاریخچه شرکت خود را به اشتراک بگذارید

گفتن مردم در مورد ریشه های شرکت شما باعث ایجاد فیلم های جذاب تجاری می شود.

این زمان مناسب برای به اشتراک گذاشتن هرگونه حکایت یا اتفاقات خنده دار است که باعث شده شرکت شما به آن چه که امروز است تبدیل شود.

 1. یک موضوع مرتبط با کسب و کار خود را توضیح دهید

شما می خواهید مردم تیم شما را به عنوان تیمی متشکل از متخصصان برجسته صنعت شناسایی کنند. به اشتراک گذاشتن دانش خود در مورد یک موضوع خاص ، راهی عالی برای ایجاد تخصص شما است.

این که آیا کسی ایده پیچیده ای را تجزیه می کند یا در مورد موضوعات مختلف مشاوره می دهد ، ویدئوهای آموزشی منظم مردم را تشویق می کند تا برای کسب اطلاعات بیشتر به کسب و کار شما بازگردند. این ویدئو ها را می توانید در فضاهای مجازی مانند ایستاگرام به اشتراک بگذارید قم سایت در زمینه دیجیتال مارکتینگ در قم می تواند به شما کمک کند.

 1. دانش خود را با آموزش نحوه انجام کارها نشان دهید

بحث درباره یک موضوع یک چیز است. این امر دیگری است که مهارت های خود را در عمل نشان دهید.چند دقیقه به دوربین اختصاص دهید تا نحوه انجام یک کار مرتبط با کسب و کار خود را نشان دهید. لازم نیست پیچیده باشد.

به عنوان مثال چیزی به این سادگی که چگونه می توان یک تایر را تعویض کرد ، می تواند به شخص کمک کند و احساس کند که می تواند در آینده برای اطلاعات بیشتر (و خرید) به شما اعتماد کند.

4 ایده ویدیویی شرکت برای به نمایش گذاشتن محصولات و خدمات شما

 1. نحوه عملکرد محصولات خود را نشان دهید

اگر محصولات می فروشید – به ویژه اگر به صورت آنلاین فروش دارید که افراد نمی توانند اقلام را به صورت فیزیکی در اختیار داشته باشند – آن ها را در عمل نشان دهید.

به مردم نگاهی بیندازید که چگونه محصولات شما می تواند برای آن ها کار کند و تغییری در زندگی آن ها ایجاد کند. تا آن جا که ممکن است اطلاعاتی ارائه دهید تا مردم مجبور نباشند به جستجوی آن چه نیاز دارند ادامه دهند.

 1. با مردم نگاهی به پشت صحنه محصولات خود بیاندازید

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه چیزی ساخته می شود؟ تو تنها نیستی.

دلیلی وجود دارد که بسیاری از ویدئوهای محصولات پشت صحنه وجود دارد. مردم شیفته نحوه تولید محصولات شرکت ها هستند.

اگر تولید کننده هستید ، این مزیت را دارید که روند تبدیل مواد اولیه را به محصولات قابل فروش نشان دهید. اگر کسب و کار شما محصولات می فروشد ، نشان دهید که چگونه چیزها از جعبه هایشان به جلوی فروشگاه می رسد یا روند خرید و فروش اقلام شما.

 1. خدمات خود را در عمل نشان دهید

شما نیازی به فروش محصولات ندارید تا افراد بتوانند پشت صحنه شرکت شما را مشاهده کنند.شما می توانید، تیم خود را در تماس های خدماتی دنبال کنید تا به مردم نشان دهید که شرکت شما در واقع چه کار می کند.

 1. به روز رسانی محصولات یا خدمات را اعلام کنید

به روز رسانی برخی از بهترین ویدئوهای شرکتی را ایجاد می کند زیرا نشان می دهد که شما همیشه در تلاش برای بهبود کارهایی هستید که برای مشتریان خود انجام می دهید.

شاید شما ویژگی جدیدی را به یک محصول محبوب اضافه کرده اید یا خدمات جدیدی ارائه می دهید.به روز رسانی های خود را به مردم بگویید و در ویدئو نشان دهید که چقدر هیجان زده هستید. حتی یک ویدئوی کوتاه متحرک نیز این کار را انجام می دهد.

گوگل به روز رسانی ویژگی های خود را در یک سری “خبری” معمولی اعلام می کند که مطمئناً می تواند الهام بخش ویدئوی بعدی شرکت شما باشد.

4 ویدئوی جالب تجاری که مردم را متقاعد می کند تا مشتری شوند

 1. توصیفات مشتریان را ثبت کنید

شما احتمالاً چیزهای بسیار خوبی برای گفتن در مورد شرکت خود دارید ، اما مشتریان شما چه احساسی دارند؟

بگذارید مشتریان راضی شما به مشتریان آینده خود بگویند کار با شما چگونه است.

به خاطر داشته باشید: تمرکز بر این نیست که کسب و کار شما چقدر عالی است ، بلکه آنچه مشتری شما در نتیجه کار با شما قادر به دستیابی به آن بوده است نیست. مشتری قهرمان است نه شرکت.

 1. فرایند فروش خود را توضیح دهید

به مشتریان نگاه کنید که مشتری شدن چگونه است.

آنها با چه کسی در تماس خواهند بود؟ چه زود کسی از تیم شما با او تماس می گیرد؟

اگر فرآیند پردازش وجود داشته باشد ، مشتری چه انتظاری می تواند داشته باشد؟

شفافیت در فرآیندهای خود می تواند به کاهش نگرانی مشتریان شما در مورد مشارکت با کسب و کار شما کمک کند.

 1. به سوالات متداول مشتریان پاسخ دهید

در مراحل پایانی سفر مشتری ، مردم سوالات خود را خواهند داشت.

ایجاد ویدئویی شرکتی که به سوالات متداول مشتریان پاسخ می دهد ، می تواند هم در وقت شما و هم در مشتریان احتمالی شما صرفه جویی کند (و به تمرکز بر بستن فروش کمک کند).

با مصاحبه با اعضای تیم برای پاسخگویی یا انتخاب سوالات از روی کلاه ، این مفهوم را به یک فیلم جالب شرکت تبدیل کنید.

 1. جوایز و دستاوردهای خود را به اشتراک بگذارید

در حالی که می توانید بدون کسب جوایز یک محصول عالی داشته باشید ، اما به نمایش گذاشتن هر چیزی که دارید ضرری ندارد.حتی اگر تیم شما در داخل به یک پیشرفت بزرگ دست یافت ، دستاوردهای خود را به اشتراک بگذارید.

به مردم اطلاع دهید که شما موفق هستید و تیم شما سخت تلاش می کند تا محصولات یا تجربیات عالی خلق کند.

یک مثال عالی از یک نقطه عطف برای اشتراک گذاری ، یک سالگرد بزرگ برای شرکت خواهد بود.

در حالی که ممکن است این لیست از ایده های ویدیویی شرکتی طولانی به نظر برسد ، اما می توانید کارهای بیشتری برای کسب و کار خود انجام دهید.

ایده های مختلف را آزمایش کنید و ببینید مخاطبان شما بیشتر از چه چیزی لذت می برند.قم سایت در زمینه های مختلف از جمله سئو سایت در قم با تیم متخصص خود آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع