7 نکته برای کمک به شما در طراحی بنر تبلیغاتی سایت

7 نکته برای کمک به شما در طراحی بنر تبلیغاتی سایت

7 نکته برای کمک به شما در طراحی بنر تبلیغاتی سایت


شما برای استودیو خود به یک استریو جدید احتیاج دارید ، بنابراین “بلندگوهای صدای فراگیر” را در Google جستجو می کنید. متأسفانه ، پس از چند دقیقه جستجو ، آن چه در جستجوی آن بودید پیدا نمی کنید ، بنابراین منصرف می شوید.

سپس ، چند روز بعد ، در حال مرور یک سایت خبری هستید و آن را مشاهده می کنید. در آن جا ، در یک جعبه در سمت راست مقاله ای که می خوانید ، تصویری از استریوی دقیق مورد نظر شما قرار دارد. بدون تردید ، روی دکمه “بازدید از فروشگاه ما” در زیر آن کلیک می کنید.

در مثال بالا ، کالای مورد نظر خود را از طریق تبلیغات نمایشی یا بنر تبلیغاتی پیدا کردید. احتمالاً همان موفقیت را برای تبلیغات بنری خود نیز می خواهید. اما برای این که تبلیغات شما کارساز باشد ، باید طراحی بصری آن ها را بهینه کنید.

7 نکته تبلیغاتی برای به حداکثر رساندن تبدیل های شما

تبلیغات نمایشی می توانند منابع فوق العاده موثری برای جذب مشتری جدید باشند ، اما تبلیغات با طراحی ضعیف به درد شما نمی خورد. برای کمپین های موفق ، شما باید از چند طریق مختلف طراحی تبلیغات نمایشی خود را بهینه کنید. اگر در شهر قم زندگی می کنید و به دنبال مکانی مطمئن برای طراحی سایت در قم هستید قم سایت می تواند برای شما بهترین انتخاب باشد.

در اینجا هفت نکته تبلیغاتی برای کمک به شما در جهت تبدیل بیشتر وجود دارد!

  1. شامل یک لوگو ، USP و CTA باشید

بدون توجه به آن چه تبلیغ می کنید ، سه مولفه وجود دارد که تمام تبلیغات نمایشگر شما باید داشته باشد: یک لوگو، یک پیشنهاد فروش منحصر به فرد (USP) و یک دعوت به عمل (CTA).

درج آرم به شما کمک می کند برند خود را با تبلیغ خود مرتبط کنید. به این ترتیب ، حتی اگر افراد روی آن کلیک نکنند ، به یاد خواهند آورد که کدام شرکت محصول یا خدمات را ارائه داده است.

USP اساساً نقطه فروش شماست. این به کاربران می گوید شما چه چیزی ارائه می دهید. USP شما جایی است که شما روشن می کنید چه چیزی با کلیک کردن بر روی تبلیغ شما به دست می آورد.

سرانجام ، CTA دکمه ای است که کاربران می توانند برای رفتن به سایت شما کلیک کنند. معمولاً چیزی مانند “فروشگاه ما را در این جا مرور کنید!” یا “خرید خود را کامل کنید”

  1. خود را با رنگ های متضاد مارک بزنید

نام تجاری خود برای استراتژی تبلیغات نمایشگر کاملاً مهم است. اگر دقیقاً با آن چه که هستید ارتباط برقرار نکنید ، فراموش کردن تبلیغات شما برای کاربران آسان خواهد بود. هر چند وقتی آن ها شما را به یاد می آورند ، این شانس وجود دارد که بعداً برای تغییر نظر بازگردند.

یکی از بهترین روش های برندسازی خود استفاده از طرح رنگی مارک دار در تبلیغات خود است. اگر شرکت شما مجموعه خاصی از رنگ ها را دارد که در وب سایت و بازاریابی خود استفاده می کنید ، ممکن است بخواهید از آن رنگ ها در طراحی تبلیغات بنر خود استفاده کنید.

اگر در حال حاضر مجموعه خاصی از رنگ ها با شما در ارتباط نباشد ، رنگ همچنان می تواند متحد شما باشد. سعی کنید از رنگ های متضاد برای کمک به برجسته شدن تبلیغات خود در صفحه استفاده کنید و استفاده از همان رنگ ها را در بازاریابی خود به عنوان راهی برای نشان دادن نام تجاری خود در نظر بگیرید.

  1. کارها را با فضای منفی ساده انجام دهید

یکی از بدترین کارهایی که می توانید برای طراحی تبلیغات نمایشی خود انجام دهید ، پیچیدگی بیش از حد تبلیغات است. شما نمی خواهید کاربران از آن چه می بینند تحت تأثیر قرار بگیرند – اما اگر تبلیغات شما با متن و آیکون های پر زرق و برق پر شود ، چنین خواهد شد.

برای جلوگیری از این مسئله ، تبلیغات خود را تا حد ممکن ساده نگه دارید. مقدار محتوای داخل بنر را به حداقل برسانید. یک تاکتیک خارق العاده استفاده ساده از فضای منفی فراوان است – یعنی فضایی که در واقع با هیچ چیز پر نشده است.

ممکن است آگهی ایده آل چیزی بیشتر از لوگوی شما ، محو نوشتن متن یک خطه و دکمه CTA نداشته باشد. بقیه فضا را باید صرفاً زمینه شما را اشغال کند. این امر برای کاربران کاملاً روشن می کند که چشم آنها دقیقاً به کجا باید برود.

  1. زمان بارگذاری صفحه خود را به حداقل برسانید

آیا می دانید 83٪ از کاربران انتظار دارند صفحاتی که بازدید می کنند در سه ثانیه یا کمتر بارگیری شود؟ به این معنی که اگر یک صفحه بیشتر از آن طول بکشد ، اکثر افراد دکمه “برگشت” را قبل از اتمام بارگیری می کنند – به همین دلیل تبلیغات شما باید در اسرع وقت بارگیری شوند.

اگر بارگیری یک تبلیغ طولانی شود ، می تواند کل صفحه ای را که در آن نشان داده می شود ، کند کند. اگرچه در برخی موارد گنجاندن فیلم یا سایر گرافیک های متحرک در تبلیغات شما می تواند مفید باشد ، اما این موارد اغلب سرعت صفحه را به اندازه کافی کاهش می دهند تا کاربران را از چسبیدن به اندازه کافی برای دیدن تبلیغ خود منصرف کند.

سعی کنید تبلیغاتی را انجام دهید که سریع و یکپارچه بارگیری می شود تا کاربران به آن ها پاسخ منفی ندهند. اگر همان طور که در نکته قبلی توصیه شده است ، طرح های تبلیغاتی بنر خود را ساده نگه دارید ، این کار خیلی دشوار نیست.

  1. طراحی پاسخگو را پیاده سازی کنید

هرکسی که یکی از تبلیغات شما را ببیند آن را در همان سایت یا حتی در همان نوع دستگاه نمی بیند. یک سایت ممکن است تبلیغات بنری را با جعبه ای با اندازه متفاوت از سایت دیگر نمایش دهد و نسخه تلفن همراه آن ممکن است از ابعاد متفاوت از نسخه دسک تاپ خود استفاده کند.

به همین دلیل شما باید در تبلیغات خود از طراحی پاسخگو استفاده کنید. طراحی پاسخگو به ساختاری گفته می شود که بسته به زمینه تبلیغ تغییر می کند. تقریباً مانند این که یک وب سایت می تواند بسته به اندازه و شکل صفحه ای که در آن ظاهر می شود ، طرح خود را تغییر دهد ، تبلیغات نیز می توانند اندازه خود را تغییر دهند.

با طراحی پاسخگو ، می توانید اطمینان حاصل کنید که تبلیغات شما برای همه مخاطبان به همان اندازه موثر است.

  1. از تصاویر و گرافیک های سفارشی استفاده کنید

تصاویر و گرافیک ها تقریباً همیشه موارد مفیدی در طراحی تبلیغات نمایشی شما هستند. از آن جا که تبلیغات نمایشی ذاتاً بصری هستند ، محدود کردن خود فقط به متن همیشه منطقی نیست. اگر تصویر مناسبی برای قرار دادن دارید ، آن را وارد کنید.

در برخی موارد ، ممکن است آن تصاویر مربوط به محصولات خاص باشد. در مواقع دیگر ، ممکن است عکس های عمومی تر باشند ، مانند گروهی از افراد لبخندزده در پس زمینه. یا شاید آن ها اصلاً عکس نیستند ، اما هنری که به صورت دیجیتالی خلق شده است صرفاً کمک به زیبایی آگهی است.

هرچه تصاویر به تصویر بکشد ، از جمله آن ها راهی عالی برای جلب توجه کاربران و انتقال نگرش یا ایده خاص است

  1. مخاطبان و کاربران خاص را دوباره هدف گیری کنید

آیا در مورد هدف گیری مجدد چیزی شنیده اید؟ جایی است که شما براساس اقدامات قبلی کاربران ، مانند بازدید از سایت خود یا جستجوی یک کلمه کلیدی خاص در Google ، تبلیغات را به سمت آن ها هدایت می کنید. هنگامی که در استراتژی تبلیغات نمایشی خود از هدف گیری مجدد استفاده می کنید ، این می تواند فرصت های طراحی جدیدی را برای تبلیغات شما ایجاد کند.

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم شخصی از سایت شما بازدید می کند و شروع به خرید می کند اما پیگیری نمی کند. شما می توانید یک تبلیغ نمایشی را برای آن کاربر هدف قرار دهید که او را تشویق می کند خرید خود را به پایان برساند ، و تبلیغ می تواند محصولی دقیق را که در اواسط خرید بوده اند ، نشان دهد.

ویژگی همراه با هدف گذاری مجدد به این معنی است که طرح های تبلیغاتی بنر شما می توانند در مورد آن چه تبلیغ می کنند دقیق تر باشند.

اگر برای تبلیغات سایت خود به کمک نیاز دارید قم سایت می تواند در زمینه طراحی بنر تبلیغاتی به شما کمک کند همچنین قم سایت در زمینه های مختلف از جمله سئو سایت در قم و دیجیتال مارکتینگ در قم آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *